pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Gdzie zjeść tanio i dobrze?

  Zakopane

  Zakopane to najbardziej popularna miejscowość turystyczna w Polsce. Leży w bezpośrednim otoczeniu Tatr więc przez okrągły rok można podziwiać tu piękne szczyty gór! Nie dziwi więc fakt, że co roku przyjeżdża tu mnóstwo turystów z Polski i zagranicy. 

  Znalezienie taniej i dobrej knajpy nigdy nie jest łatwym zadaniem niezależnie od miasta. Zwłaszcza w tak turystycznym mieście jak Zakopane, gdzie praktycznie na każdym rogu można spotkać promotorów, którzy będą kusili i zachęcali do zawitania właśnie reprezentowanego przez nich lokalu.  Ale gdzie zjeść tanio i dobrze?

  W tego typu miejscach czasami ciężko jest znaleźć restauracje, w której będziemy mogli zjeść pyszne potrawy za stosunkowo nieduże pieniądze. Jednak są miejsca, które koniecznie trzeba odwiedzić podczas wizyty w Zakopanem! I co najważniejsze, są to nowe miejsca, które sprawiają, że do Zakopanego będzie warto przyjeżdżać nie tylko w góry ale również ze względów kulinarnych. Kolejny plus tego miejsca jest taki, że tu zjesz tanio i dobrze.

  Restauracja Kiełbasa House & Grill - tu zjesz tanio i do syta

  Zakopane

  Kto po całym dniu wędrówek górskich lub innych atrakcjach nie miałby ochoty na ciepłą kiełbasę prosto z grilla? Podanej z chrupiącą bułką i sosami…
  W tym lokalu znajdziesz prawdziwe wariacje z kiełbasą w roli głównej!

  Do wyboru:

  • klasyczna kiełbasa
  • kiełbasa z baraniną
  • kiełbasa biała
  • chrupiący kabanos
  • tradycyjna kaszanka

  Wszystko jest świeże i w 100 % naturalne, wędzone dymem z drewna bukowego. Kiełbasy są podawane prosto z ognia. Ty decydujesz o stopniu wysmażenia. Smakują jak z ogniska! Całość dopełniają pyszne dodatki, jak na przykład: autorski sos, sałatki czy orzeźwiające napoje.  Jedzenia tu nie żałują, zjesz tanio i dobrze. 

   

  Dobre jedzenie

  Zakopane

  Do Zakopanego jeździmy zazwyczaj po to, żeby aktywnie wypocząć i miło spędzić czas. Zimą szalejemy na stokach, latem wędrujemy po szlakach i zdobywamy mniej lub bardziej ambitne szczyty Tatr. Urlop na Podhalu to także dobra okazja na skosztowanie regionalnej kuchni, która często przenosi nas w klimat tego miejsca. W wielu lokalach poza tym, że zjemy dobrze i tradycyjnie, możemy liczyć również na niski rachunek. Dlatego warto szukać takich miejsc!

  Leave a Reply