pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Sale Zabaw Zakopane

  Najlepsze oferty wypożyczalnii

  Sale Zabaw Zakopane

  Wypoczywając z pociechami na Podhalu chcemy zaprezentować im fantastyczny świat gór. Różnego rodzaju aktywności, zwiedzanie zabytków, poznawanie kultury – wszystko to znajduje się w kręgu naszych zainteresowań. Czasem jednak okazuje się, że pogoda płata figla. Kiedy wieje wiatr, pada deszcz lub panuje upał, nie sposób spędzać czas na świeżym powietrzu, a jak wiadomo dzieci nienawidzą nudy. Wtedy warto przyjrzeć się alternatywie dla opcji – plac zabaw Zakopane i udać się z dzieckiem do bajkolandu zlokalizowanego pod dachem.

  W mieście pod Giewontem szczególnie dużą sympatią najmłodszych cieszą się Park Janosika oraz Mini Club. Oba miejsca są supernowoczesne, zaprojektowane przez prawdziwych specjalistów, którzy zadbali nie tylko o to, by gwarantowały bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, ale swym wystrojem zachęcały na aktywności, beztroskiej zabawy i szaleństwa

  Aranżacja jest bardzo przemyślana. Ciekawa kolorystyka, góralskie motywy, komfortowe siedziska – wszystko to sprawia, że zarówno maluchy, jak i ich opiekunowie doskonale się tam czują. Dzieci chętnie korzystają z torów przeszkód, zjeżdżalni, basenów z kulkami, boiska do gry w kosza, czy interaktywnych gier. Bajkolandy posiadają także kawiarnie z pyszną, aromatyczną kawą, sokami, zdrowymi przekąskami i domowymi wypiekami.

  Atrakcje w doskonałych cenach

  Ilość serwisów oferujących rozmaite atrakcje w tym – Zakopane plac zabaw dla dzieci, jest naprawdę niemała. Można się pogubić, każda kolejna przeglądana propozycja wydaje się ciekawsza od poprzedniej. Mamy na to radę – skorzystanie z platformy goral.pl, na której umieszczane są rozmaite porady na temat udanego relaksu w mieście pod Giewontem oraz informacje o konkretnych rozrywkach. Jednak ma ona jeszcze jedną, niezwykle cenną zaletę – umożliwia zarezerwowanie atrakcji w najkorzystniejszych cenach, gwarantując przy tym wiele promocji, m.in. aż do 50% zniżki na zabawę we wspomnianych wyżej bajkolandach. Tak znakomitych ofert jest cała masa!

  Goral.pl to innowacyjny marketplace – doceńcie jego zalety, łapcie rabaty i rezerwujcie online ciekawe rozrywki, które urozmaicą wypoczynek w Zakopanem.