pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Tanie Kuligi Zakopane

  NR 1 W ZAKOPANEM

  Tradycyjny kulig w Dolinie Chochołowskiej

  1h kulig
  2h biesiada
  Transfery

  (28 Opinie)
  Najlepsze oferty w Zakopanem

  Tani Kulig Zakopane

  Zakopane w zimowym wydaniu prezentuje się cudownie. Przyciąga różnymi atrakcjami, ale jedną z nich, którą szczególnie chcemy polecić są kuligi – tradycyjny, prawdziwy, góralski kulig. Przejażdżka saniami przez zimowe tereny, z dala od miasta, możliwość obserwowania gór, dolin, lasów pod warstwą białego śniegu, to coś co daje masę frajdy. Zapewnia relaks i solidną porcję dobrego humoru. Nie sposób nie mieć na twarzy uśmiechu, gdy pędzi się zaprzęgiem konnym przez zasypane śniegiem, górskie zakątki.

  Do wyboru kulig w dzień, gdy niebo jest błękitne i można przyjrzeć się wszelkim detalom zimowego krajobrazu oraz kuligi po zmroku, kiedy panuje niezwykła atmosfera, góry wydają się jeszcze bardziej tajemnicze, a otoczenie rozświetlają gwiazdy oraz pochodnie.

  Zarezerwuj kulig w super cenie !

  W serwisie goral.pl możesz zarezerwować tani kulig dla siebie i swoich kompanów podróży, mając pewność, że atrakcja zorganizowana jest na najwyższym poziomie. Przejażdżka zaprzęgiem konnym przez przepiękne tereny, po niej biesiada z góralami, przy ognisku, z muzyką i pysznym, tradycyjnym jedzeniem – prawda, że to interesująca propozycja?

  Planując zimowy wypoczynek w Zakopanem koniecznie miej na uwadze tani kulig. Udział w nim dostarczy ci wielu pozytywnych emocji, pozwoli się odprężyć i poznać górski świat z innej perspektywy.