pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Hulajnogi Zakopane

  Hulajnogi Górskie Zakopane

  W centrum
  Zwiedzaj stylowo
  Doskonała zabawa

  (9 Opinie)

  Hulajnogi Elektryczne Zakopane

  W samym centrum
  Pomysł na zwiedzanie
  Doskonała zabawa

  (8 Opinie)

  Hulajnogą Górską z Gubałówki na Krupówki

  Wypożyczenie Hulajnogi
  Transfer na Gubałówkę GRATIS
  Kask i mapa GRATIS

  0
  Hulajnogą po Zakopanem? Oczywiście!

  Hulajnogi Zakopane

  Do stolicy Tatr zawitała nowa atrakcja. Nowy sposób, na spędzenia wolnego czasu. Łącząca aktywność fizyczną z wygodą, i wcale nie wymagająca idealnej kondycji fizycznej.

  Hulajnogi, bo to o nich mowa, to idealne rozwiązanie dla dzieci, również starszych, oraz dla dorosłych. Są na tyle nieduże, że można nimi wjechać praktycznie wszędzie. I są na tyle wygodne, że praktycznie wszędzie będziecie chcieć nimi wjechać.

  W poruszaniu się po mieście są bardziej komfortowe niż rowery. Mniejsze, zwrotniejsze, wcale przy tym nie wolniejsze niż one. Jednocześnie w pełni dostosowane do górskich warunków. Wystarczy rzut oka na duże, solidne koła, by widzieć, że jazda nimi nie wymaga wiele wysiłku. Chroniące przed wstrząsami amortyzatory, silne hamulce zawsze w zasięgu dłoni – to wyznacznik bezpieczeństwa i komfortu jazdy.

  Hulajnogi górskie kochają szczególnie dzieci. Dla nich frajdą jest samo jeżdżenie nimi, nie ważne po co i gdzie. Zachęcicie ich nimi do wspólnej wycieczki po mieście i okolicach, lub kupicie kilka godzin odpoczynku i wytchnienia dla siebie.

  Hulajnogi elektryczne w Zakopanem to z kolei propozycja dla miłośników braku wysiłku fizycznego. Nadal można na nich błyskawicznie dotrzeć niemal wszędzie, nadal można ganiać się, urządzać wyścigi i wyszaleć się w parku. A przy tym zachować siły na inne atrakcje Zakopanego, bo napędza je elektryczność, a nie siła waszych mięśni.

  Gdzie w Zakopanem wypożyczyć hulajnogę?

  Odpowiedź jest bardzo prosta – niemal w samym centrum miasta znajduje się wypożyczalnia hulajnóg górskich i elektrycznych. Doskonałe miejsce wypadowe, by zacząć przygodę. Czy będzie to zjazd z Gubałówki, wycieczka po mieście, kilkugodzinna trasa górach? Wybór należy do Was, a każdy z tych atrakcji jest warta wypróbowania.

  Dla par, dla rodzin, dla przyjaciół, dla każdego.