pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Quady Zakopane

  3h Quady NOCĄ + Ognisko

  Ognisko z poczęstunkiem
  Instruktaż i Przewodnik na trasie
  Widoki i gwieździste niebo

  (49 Opinie)

  1h Wycieczka Quadem

  Szybka przygoda
  Instruktaż i Przewodnik na trasie
  Piękne widoki na Tatry

  (49 Opinie)

  2h Wycieczka Quadem

  Dużo jazdy quadem
  Instruktaż i Przewodnik na trasie
  Piękne widoki na Tatry

  (9 Opinie)

  3h Quady + Ognisko w Zakopanem

  Ognisko z poczęstunkiem
  Instruktaż i Przewodnik na trasie
  Piękne widoki na Tatry

  (47 Opinie)
  Najlepsze oferty wypożyczalni w Zakopanem

  Poradnik Quady Zakopane

  Góry to przede wszystkim fascynujące widoki. Przebywając w nich chcemy nasycić wzrok cudną naturą i chętnie decydujemy się na długie, piesze wędrówki. Trafionym pomysłem są aktywności na świeżym powietrzu z odrobiną adrenaliny, które ubarwią wypoczynek. Polecamy ofertę pt. – Zakopane quady. Wycieczka na tych pojazdach pozwala odreagować stres i zapomnieć o rzeczywistości.

  Pokonując niesamowite, górskie obszary na mocnej maszynie czujemy, co znaczy wolność i prawdziwa zabawa. Do wyboru wyprawy w ciągu dnia i po zmroku, łatwiejsze i bardzo wymagające trasy. Ciekawą opcją są przejażdżki połączone z ogniskiem. Ryk silnika, wyjątkowe tereny, porcja wody i błota, masa śmiechu i szybsze bicie serca – jazda na quadzie to wciągające zajęcie. Kto raz spróbuje, chętnie wróci do tego rodzaju aktywności.

  Jak zaplanować wycieczkę na quadach?

  Przeszukiwanie ofert – wypożyczalnia quadów Zakopane – zajmie sporo czasu. O wiele lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z supernowoczesnej platformy goral.pl, na której poza informacjami na temat udanego wypoczynku na Podhalu, znajdziemy wiele propozycji niekomercyjnych rozrywek. Ponadto możemy tam od razu zarezerwować wymarzoną atrakcję i to w wyśmienitej cenie. Na goral.pl czeka wiele promocji, w tym oczywiście też te na wycieczki na quadach.

  Dzięki tej platformie oszczędzamy czas oraz pieniądze i organizujemy wypoczynek tak, by nie było w nim miejsca na nudę. Goral.pl nieustannie poszerza ofertę, rozwija się i stawia na innowacyjność, ponieważ tylko wtedy turyści oraz mieszkańcy Zakopanego dostrzegą jego zalety.