pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Rowery elektryczne w Zakopanem

  3h Rowerem z Gubałówki na Krupówki

  Z Gubałówki na Krupówki
  Wiele tras do wyboru
  Kask i mapa GRATIS

  (3 Opinie)

  6h Rowerem z Gubałówki na Krupówki

  Z Gubałówki na Krupówki
  Wiele tras do wyboru
  Kask i mapa GRATIS

  (3 Opinie)

  1 godzina Rowerem Elektrycznym na Krupówki

  Wypożyczenie E-BIKE
  Transfer na Gubałówkę GRATIS
  Kask i mapa GRATIS

  0

  4h Rowerem Elektrycznym z Gubałówki na Krupówki

  Wypożyczenie E-BIKE
  Transfer na Gubałówkę GRATIS
  Kask i mapa GRATIS

  0

  Wypożycz Rower w Zakopanem

  Nowe modele rowerów
  Wiele tras do wyboru
  Kask i mapa GRATIS

  (8 Opinie)

  1h Rowerem z Gubałówki na Krupówki

  Z Gubałówki na Krupówki
  Wiele tras do wyboru
  Kask i mapa z trasami GRATIS

  (3 Opinie)
  Poradnik - wypożyczalnie rowerów w Zakopanem

  Jakie rowery ? Elektryczne, górskiej czy szosowe ?

  Zwiedzanie pięknego Zakopanego i Podhala na jednośladzie to wyśmienity pomysł. Poznajemy najcudowniejsze zakątki, blisko przyrody – tam, gdzie dotąd nie byliśmy. Wycieczka rowerowa daje moc pozytywnych wrażeń i dobrą energię, po którą przecież przybyliśmy w góry. Aktywność na świeżym, rześkim powietrzu powoduje, że nagle wszystkie złe emocje znikają, pojawia się doskonały humor i szeroki uśmiech. Skupiając się na spektakularnych widokach trudno myśleć o codziennych, przytłaczających sprawach. Porcja ruchu korzystnie wpływa na umysł i ciało. Warto zadbać o kondycję i przy tym sprawdzić swoje możliwości. Dlatego – rowery Zakopane, to temat, którym koniecznie trzeba się zainteresować!

  Wypożyczalnia rowerów – Zakopane

  Wydaje się Wam, że zaplanowanie wycieczki rowerowej w górach, to trudne zadanie? Nic bardziej mylnego! Z pomocą spieszą firmy – wypożyczalnie rowerów, które mają sprzęt, rowery, doświadczenie i wiedzą, że turyści są obecnie niezwykle wymagający.

  Zajrzyjcie na stronę goral.pl. To regionalny marketplace produktów i usług w Zakopanem, zawiera wszelkie cenne porady i informacje na temat udanego wypoczynku w Tatrach, dzięki niemu macie pewność, że pobyt w mieście pod Giewontem będzie udany.

  Nie możemy nie podkreślić, że na goral.pl czekają najlepsze ceny, masa promocji i zniżek na rozmaite atrakcje – oto jedna z jego największych zalet. Super rabat na wypożyczenie solidnego, nowoczesnego jednośladu robi wrażenie, prawda?

  Goral.pl dba o to, by każdy turysta, niezależnie od zasobności portfela mógł ciekawie spędzać czas. Nie trzeba przeszukiwać mnóstwa ofert – Zakopane wypożyczalnia rowerów elektrycznych – wystarczy wejść na goral.pl, by mieć dostęp do wyjątkowych propozycji rowerów MTB, enduro i elektryczne.