pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • Rowery Zakopane

  3h Rowerem z Gubałówki na Krupówki

  59 PLN

  Z Gubałówki na Krupówki
  Wiele tras do wyboru
  Kask i mapa GRATIS

  (3 Opinie)
  RABAT 20%

  Rowerem z Gubałówki w 3h KOPIA KOD RABATOWY

  Rabat15 PLN10 PLN

  Z Gubałówki na Krupówki
  Wiele tras do wyboru
  Aplikacja i mapa

  0

  6h Rowerem z Gubałówki na Krupówki

  99 PLN

  Z Gubałówki na Krupówki
  Wiele tras do wyboru
  Kask i mapa GRATIS

  (3 Opinie)

  1h Rowerem z Gubałówki na Krupówki

  39 PLN

  Z Gubałówki na Krupówki
  Wiele tras do wyboru
  Kask i mapa z trasami GRATIS

  (3 Opinie)
  Najlepsze oferty wypożyczalnii

  Czas zaplanować przejażdżkę!

  Zwiedzanie pięknych Tatr na jednośladzie to wyśmienity pomysł. Poznajemy najcudowniejsze zakątki, jesteśmy blisko przyrody, docieramy tam, gdzie dotąd nie byliśmy. Wycieczka daje moc pozytywnych wrażeń i dobrą energię, po którą przecież przybyliśmy w góry. Aktywność na świeżym, rześkim powietrzu powoduje, że nagle wszystkie złe emocje znikają, pojawia się doskonały humor i szeroki uśmiech. Skupiając się na spektakularnych widokach trudno myśleć o codziennych, przytłaczających sprawach. Porcja ruchu korzystnie wpływa na umysł i ciało. Warto zadbać o kondycję i przy tym sprawdzić swoje możliwości. Dlatego – rowery Zakopane, to temat, którym koniecznie trzeba się zainteresować!

  Wypożyczalnia rowerów – Zakopane

  Wydaje się Wam, że zaplanowanie wycieczki rowerowej w górach, to trudne zadanie? Nic bardziej mylnego! Z pomocą spieszą firmy, które mają doświadczenie i wiedzą, że turyści są obecnie niezwykle wymagający.

  Zajrzyjcie na stronę goral.pl. To regionalny marketplace produktów i usług w Zakopanem, zawiera wszelkie cenne porady i informacje na temat udanego wypoczynku w Tatrach, dzięki niemu macie pewność, że pobyt w mieście pod Giewontem będzie udany.

  Nie możemy nie podkreślić, że na goral.pl czekają najlepsze ceny, masa promocji i zniżek na rozmaite atrakcje – oto jedna z jego największych zalet. 50% rabat na wypożyczenie solidnego, nowoczesnego jednośladu robi wrażenie, prawda?

  Goral.pl dba o to, by każdy turysta, niezależnie od zasobności portfela mógł ciekawie spędzać czas. Nie trzeba przeszukiwać mnóstwa ofert – Zakopane wypożyczalnia rowerów – wystarczy wejść na goral.pl, by mieć dostęp do wyjątkowych propozycji.