pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Paintball Zakopane

  Bitwa Paintballowa

  Dzikie pola w lesie
  Markery Turniejowe
  25 scenariuszy

  (44 Opinie)
  Najlepsze oferty pół paintballowych

  Paintball Zakopane

  Wizyta w Zakopanem, to nie tylko możliwość podziwiania widoków, zapoznania się z interesująca kulturą, czy zwiedzanie zabytkowych obiektów. Miasto pod Giewontem oferuje szereg aktywności. Część z nich zapewnia dawkę adrenaliny. Do tego typu rozrywek zaliczyć można paintball.

  Czas na emocjonującą grę…

  Pozorna walka z wykorzystaniem urządzeń podobnych do broni pneumatycznej, które wyrzucają kulki z farbą, rozmaite przeszkody, ciekawy teren, niesamowite emocje, dużo frajdy i uśmiechu, sposób na odreagowanie stresu – paintball to rewelacyjny plan na wspólne spędzenie czasu z przyjaciółmi, współpracownikami, czy na wieczór kawalerski.

  Pierwsza rozgrywka miała miejsce już w 1981 roku. Od tego czasu paintball zyskał grono wielbicieli. Czemu trudno się dziwić, ponieważ jest zabawą, która bardzo wciąga. Choć trzeba przyznać, że sporo również wymaga od uczestników – przydaje się dobra kondycja, umiejętność logicznego myślenia i opracowywania strategii pozwalającej wygrać z przeciwnikiem.

  Koniecznie należy podkreślić, że atrakcja ucieszy nie tylko mężczyzn, ale również kobiety, a nawet najmłodszych. Firmy oferujące ją są doskonale przygotowane, posiadają odpowiedni sprzęt i zapewniają maksimum bezpieczeństwa. Nad wszystkim czuwają doświadczeni instruktorzy.

  Zakopane to idealne miejsce na zorganizowanie paintballowej bitwy. Pola położone w niesamowicie pięknych sceneriach, wymarzone tereny i charakterystyczna atmosfera – warto „powalczyć” na kolorowe kulki w mieście pod Giewontem.

  Aktywności na świeżym, górskim powietrzu nigdy dość! Jeśli w dodatku są interesujące, pozwalają pozbyć się stresu i gwarantują szeroki uśmiech na twarzy, tym bardziej trzeba z nich skorzystać i tak zaplanować pobyt w Zakopanem, by znaleźć na nie czas.