pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • 4 pory roku w Zakopanem

  Cztery pory roku w Zakopanem

  Każda pora roku w Zakopanem jest wspaniała! Każda oferuje też całkowicie odmienne i wyjątkowe doznania – zarówno Turystom jak i Mieszkańcom. Choć pory roku mamy cztery to w Zakopanem zdecydowanie warto wyróżnić jeszcze jeden okres, kiedy Tatry zamieniają się w iście magiczną krainę!

  Czytaj dalej

  Święta Bożego Narodzenia i Sylwester

  Święta jak z bajki?

  Klimatyczne święta w górach i Sylwester przyciągają tak wielu turystów, że już na jesień brakuje wolnych miejsc noclegowych w Zakopanem!

  Góralskie opowieści

  Piękna zima, tradycyjna kolacja wigilijna, dźwięki skrzypiec i wspólne kolędowanie oraz pasterka w tatrzańskiej dolinie. A po świętach…

  Legendarny Sylwester!

  Sylwester w Zakopanem to podobno najlepsza impreza w Polsce! Gorąca atmosfera w środku zimy – jest hucznie, tłumnie i radośnie!

  Zima

  Skrzypi pod butami

  Zima w Zakopanem jest jak z bajki! Mroźna, ale słoneczna – uśpiona przyroda zachwyca pięknem. No i skrzący śnieg skrzypi pod butami!

  Ślisko pod sankami

  Zima w Zakopanem to czas sportowych rywalizacji – narty, snowboard, skoki narciarskie.

  Ciepło przy kominku

  To czas romantycznych kuligów w tatrzańskich dolinach i wieczorów spędzonych przy kominku z aromatycznym grzańcem w ręku.

  Wiosna

  Zielono mi!

  Tatrzańska przyroda budzi się do życia, krajobrazy zachwycają bujną zielenią a w powietrzu czuć zbliżające się ciepłe, lato.

  Czas relaksu

  Warto wykorzystać ten wspaniały czas na piesze wędrówki w niższych partiach Tatr by nacieszyć się bliskością przyrody.

  Hokus krokus!

  W tym okresie możemy podziwiać także unikalne zjawisko jakim jest wysyp krokusów – łąki zamieniają się w przepiękne fioletowe dywany.

  Lato

  Cześć na szlaku!

  Zakopane latem to przede wszystkim górskie wędrówki! Całe dnie spędzamy na szlakach, by podziwiać piękne widoki, cieszyć się bliskością przyrody i relaksować.

  Witaj w mieście!

  Lato w Zakopanem jest energetyzujące i pełne wydarzeń, dlatego wieczory możemy spędzać w klimatycznych ogródkach z góralską muzyką na żywo, na festiwalach czy koncertach.

  Hej przygodo!

  Oferta atrakcji na Podhalu zdecydowanie rozkwita latem! Wycieczki górskie, rowerowe wyprawy, klimatyczne ogniska, spływy pontonowe – na co masz jeszcze ochotę?

  Jesień

  Miedziane krajobrazy

  Dla wielu osób to najpiękniejsza pora roku w Tatrach, które na ten okres zakładają złote szaty i urzekają pięknem wszystkich, którzy spacerują po szlakach.

  Złoty czas

  Mniejsza ilość turystów w porównaniu z sezonem letnim pozwala nam jeszcze bardziej cieszyć się Tatrami.

  Srebrne niespodzianki!

  Jesień w Tatrach to także zwiększone opady deszczu. Udając się na szlak, pamiętaj o ciepłej kurtce, pelerynie i odpowiednim obuwiu!