pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Atrakcje dla par Zakopane

  3h Quady NOCĄ + Ognisko

  Ognisko z poczęstunkiem
  Instruktaż i Przewodnik na trasie
  Widoki i gwieździste niebo

  (49 Opinie)

  3h Rowerem z Gubałówki na Krupówki

  Z Gubałówki na Krupówki
  Wiele tras do wyboru
  Kask i mapa GRATIS

  (3 Opinie)

  1h Wycieczka Quadem

  Szybka przygoda
  Instruktaż i Przewodnik na trasie
  Piękne widoki na Tatry

  (49 Opinie)

  6h Rowerem z Gubałówki na Krupówki

  Z Gubałówki na Krupówki
  Wiele tras do wyboru
  Kask i mapa GRATIS

  (3 Opinie)

  1 godzina Rowerem Elektrycznym na Krupówki

  Wypożyczenie E-BIKE
  Transfer na Gubałówkę GRATIS
  Kask i mapa GRATIS

  0

  4h Rowerem Elektrycznym z Gubałówki na Krupówki

  Wypożyczenie E-BIKE
  Transfer na Gubałówkę GRATIS
  Kask i mapa GRATIS

  0

  Wypożycz Rower w Zakopanem

  Nowe modele rowerów
  Wiele tras do wyboru
  Kask i mapa GRATIS

  (8 Opinie)

  Skutery śnieżne – 1h

  Szybka przygoda
  Instruktaż i Przewodnik na trasie
  Piękne widoki na Tatry

  (3 Opinie)

  1h Rowerem z Gubałówki na Krupówki

  Z Gubałówki na Krupówki
  Wiele tras do wyboru
  Kask i mapa z trasami GRATIS

  (3 Opinie)
  1 2
  romantyczny weekend dla dwojga

  Atrakcje dla par Zakopane

  Urodziny, imieniny, rocznica związku – zakochane pary w ciągu roku mają niejedną okazję, by wyjechać gdzieś razem i nacieszyć się swoim towarzystwem. Miejscem szczególnie polecanym jest miasto pod Giewontem, które czaruje położeniem, widokami, ciekawymi zakątkami oraz niepowtarzalną atmosferą. Wypoczynek w nim nie może się nie udać!

  Pomysłów nie brakuje!

  Romantyczny weekend Zakopane – poszukujący atrakcji dla siebie i swojej drugiej połówki chętnie zapoznają się z tą kategorią i pomysłami na miłe spędzenie czasu. Okazuje się, że jest ich cała masa i w zależności od upodobań, można tak zorganizować wypoczynek, by był źródłem relaksu i frajdy.

  Zakochani uwielbiają spacerować po Zakopanem, chcąc poczuć jego klimat i odkryć wszelkie romantyczne miejsca. Długie przechadzki, podczas których można trzymać się za ręce i wspólnie odkrywać czar miasta i okolic, to fantastyczne zajęcie.

  Sympatią cieszą się również aktywności na świeżym powietrzu. Kiedy pogoda dopisuje warto wybrać odpowiednią dla siebie trasę, wsiąść na rower i ruszyć przed siebie. Przejażdżki dają możliwość poznania świata gór z innej perspektywy, podziwiania pejzaży i odreagowania stresu. W bajecznych okolicznościach przyrody na wszystko patrzymy z większym dystansem. Inną opcją są wyprawy na quadach. Fani atrakcji z adrenaliną na pewno będą nimi zachwyceni. Pokonywanie na czterokołowym pojeździe wymagających terenów jest nie lada wyzwaniem i niesamowitą zabawą. Każdemu, komu nie przeszkadza błoto, kurz woda, ryk silników polecamy wycieczki na quadach.

  Zimą natomiast warto wraz z ukochaną osobą poszaleć na stoku, czy lodowisku. Koniecznie też trzeba wziąć udział w kuligu. Jazda saniami przez pokryte śniegiem pola, łąki, lasy, w blasku pochodni, na długo zapada w pamięć. Szczególnie, że finałem tej atrakcji jest ognisko i zabawa przy skocznej, góralskiej muzyce.

  Romantyczny weekend dla dwojga – Zakopane – to także atrakcje, które dostępne są o każdej porze roku. Wśród nich m.in. aquaparki, gdzie można popływać, skorzystać z rozmaitych zjeżdżalni, ale także poczuć co znaczy prawdziwe odprężenie i wybrać się do sauny, czy na masaż. Chwile błogiego lenistwa także przecież są potrzebne.

  Zakochani doskonale odnajdą się w Zakopanem i już po krótkiej wizycie uznają, że wrócą do tego nieprawdopodobnie ciekawego i klimatycznego miasta na kolejny odpoczynek. Zapewniamy, że rozrywek tam nie braknie i zawsze znajdzie się coś, co warto zobaczyć, odkryć, spróbować.

  Plan to podstawa

  Planowanie romantycznego wyjazdu może wydawać się trudnym zadaniem. Jednak z pomocą spieszy nowoczesna platforma goral.pl., która zawiera wiele przydatnych informacji dla turystów oraz mieszkańców Zakopanego i co ważne – oferuje możliwość zarezerwowania atrakcji w rewelacyjnych cenach. Ilość promocji na goral.pl jest naprawdę imponująca, a dzięki nim można sporo zaoszczędzić i tym samym skorzystać z wielu innych rozrywek.