pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Atrakcje dla dzieci

  GUBAŁÓWKA

  Gubałówka atrakcje dla dzieci

  Zarówno wiosną, latem, jesienią jak również i zimą – Zakopane odwiedzają tysiące turystów, w tym wiele rodzin z dziećmi. Całe szczęście rodzice nie muszą obawiać się, że ich dzieci w Zakopanem będą się nudzić. Nawet jeśli pogoda nie dopisze lub maluchy nie będą chętne na górskie wędrówki, Zakopane oferuje sporo alternatyw.  Wiele z nich znajdziesz właśnie na Gubałówce. 

   

  Kolej linowo - terenowa

  Gubałówka

  Kolejka na Gubałówkę

  Na szczyt popularnej Gubałówki (1120 m n.p.m.) możemy wjechać koleją linowo-terenową. To świetna atrakcja dla rodzin.  Radość z wjazdu będą mieć nie tylko dzieci ale również dorośli. Z racji tego, że nie jest to potężna góra – wjazd będzie szybki. Potrwa ok. 4 minuty. Bilety na Gubałówkę można kupić online na stronie Bilety PKL  lub na miejscu – przy jej dolnej lub górnej stacji. My polecamy zakupić bilety przez Internet. Dlaczego? Nie trzeba stać w kolejce, a w wakacje kolejka do punktu zakupu biletów może być bardzo długa. Na Gubałówkę można wejść również pieszo. Gubałówka oferuje piękne widoki na Tatry oraz całe Podhale.  Dlatego warto się tam wybrać!

  Atrakcje dla rodzin

  Gubałówka

  Gubałówka oferuje również sporo atrakcji dla dzieci. Dorośli również nie będą się nudzić. Z Gubałówki można podczas krótkiego spaceru przejść na Butorowy Wierch, gdzie działa wyciąg krzesełkowy, którym możemy zjechać na dół. 

  Nieopodal znajduje się również wypożyczalnia rowerów elektrycznych – Butorowy Bike Rental http://www.butorowy.pl. Dzięki temu możesz poznać atrakcje Gubałówki z zupełnie innej perspektywy. Zza kierownicy roweru, z wiatrem we włosach możesz podziwiać przepiękną panoramę Tatr. 

  Paintball na Gubałówce

  To atrakcja Gubałówki nie tylko dla dorosłych ale również dla dzieci. Paintball to świetna atrakcja Gubałówki, która daje dzieciom sporo radości. Wyobraźnia dzieci nie zna granic! A to wielki atut w tej grze. Dzieciaki często nie chcą kończyć bitwy paintballowej, bo mają z tego wielką frajdę. Sprzęt jest przystosowany dla dzieci, dzięki temu zabawa jest bezpieczna i bezbolesna. Kolorowe kulki wypełnione są bezpiecznym barwnikiem, który bez problemu można potem sprać. 

  Parki linowe

  Gubałówka

  To kolejne atrakcje dla dzieci na Gubałówce. Na jej szczycie działają aż dwa parki linowe.

   

   

  Jak widać w Zakopanem każdy znajdzie atrakcje dla siebie! Dlatego serdecznie zachęcamy, aby się tam wybrać.  Atrakcje Gubałówki to must have podczas urlopu w Zakopanem!

  Leave a Reply