pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Tu zjesz pysznie

  Zakopane restauracje

  W Zakopanem jest mnóstwo restauracji. Ta turystyczna miejscowość co roku przyciąga tłumy turystów nie tylko pięknymi widokami i góralskim klimatem, ale również niepowtarzalnymi, typowymi dla tego regionu smakami. 

   

  Odwiedź to miejsce!

  Zakopane restauracja, która przyciąga tłumy

  Zakopane słynie na pewno z tradycyjnej kwaśnicy na baraninie, pierogów z bryndzą oraz z oscypków. Jednak w tej restauracji postawiono na klasykę, z której słyną Polacy na całym świecie. Domyślasz się już o jaki produkt chodzi?

  Tak! To kiełbasa!

  Słyniemy z jej produkcji, z jej smaku, zajadają się nią smakosze. Oczywiście mamy na myśli tą produkowaną według tradycyjnej receptury, z naturalnych składników, pełną smaku i zapachu. Jest jedną z naszych ulubionych potraw. Chętnie jemy ją na kanapkach, podawaną na półmiskach mięsiw podczas wizyty gości, gotowaną, smażoną i naszą ulubioną – pieczoną. 

   

  Tu warto zjeść na Krupówkach

  Kiełbasa House & Grill

  Już od progu Goście mogą poczuć, że są w sercu Zakopanego. Restauracja jest urządzona w regionalnym stylu. W tym miejscu odkryjesz na nowo regionalne smaki. W centralnej części lokalu znajdziesz otwarty grill, na którym pieczone są kiełbasy. 

   

  Poznaj tradycyjne smaki

  Menu Restauracji

  Menu Restauracji Kiełbasa House & Grill nie jest długie ale każdy bez najmniejszego problemu znajdzie coś dla siebie. Znajdziesz tu różne wariacje z kiełbasą w roli głównej. Do wyboru klasyczna kiełbasa, kiełbasa biała, z baraniną, chrupiące kabanosy (które smakują wybornie z grilla) oraz tradycyjna kaszanka – wszystko jest świeże i w 100% z naturalnym składem. 

  Kiełbasę można schrupać na miejscu lub zabrać na wynos nie przerywając w ten sposób spaceru w okolicy Krupówek. Wybierz jedynie stopień wysmażenia, dodatki, sosy i w drogę! 

  Tu znajdziesz restaurację – Kiełbasa House & Grill

   

  Leave a Reply