pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Jakie miejsca najczęściej odwiedzają turyści podczas urlopu na Podhalu? Jaką kuchnię wybierają?

  Gdzie zjeść na Krupówkach

  Wiele turystów przed wymarzonym urlopem w górach pewnie zadaje sobie te pytania. Urlop zazwyczaj szybko mija a przecież chcemy podczas niego zobaczyć, przeżyć czy doświadczyć jak najwięcej! A już wisienką na torcie jest dobre jedzenie. Ale gdzie zjeść na Krupówkach? Jak odnaleźć w gąszczu restauracji te najbardziej wartościowe, pełne tradycyjnych smaków, smacznego i zdrowego jedzenia?

   

  Gdzie zjeść na Krupówkach?

  Restauracja na Krupówkach

  Po całym dniu spędzonym na szlakach górskich czy stokach ma prawo dopaść nas głód. Kiedy jesteśmy zmęczeni szukamy zazwyczaj jedzenia prostego, domowego ale pełnego aromatu! Urlop na Podhalu to także doskonała okazja na skosztowanie regionalnej kuchni. Prawdziwa kwaśnica czy oscypki to tylko niektóre z tradycyjnych przysmaków, które w Zakopanem zjeść po prostu trzeba! Gdzie ich szukać? Gdzie zjemy dobrze i tanio? Dokąd udać się, aby poznać smaki tradycyjnej góralskiej kuchni? Gdzie zjeść na Krupówkach?

  Kiełbasa House & Grill

  Tradycyjna Restauracja na Krupówkach

  To jeden z niewielu lokali na Krupówkach, gdzie zjeść dobrze i niedrogo. Spacerując deptakiem na pewno przyciągnie Cię do środka zapach świeżo pieczonej kiełbasy na otwartym grillu! Tak, tak! Serwują tutaj tradycyjną kiełbasę, bez konserwantów czy wypełniaczy. Takie jedzenie to samo zdrowie.

  A wszystko zaczęło się od małej, rodzinnej wędzarni…

  Stamtąd codziennie są przywożone  świeże i pachnącą kiełbasy, kabanosy oraz inne wyroby, które powstają tam według tradycyjnej receptury od 1994 roku. Tradycyjne metody produkcyjne znakomicie łączą się w tu z nowoczesnością lokalu. 

   

  Poczuj się jak prawdziwy góral

  Górale wiedzą co dobre. Na Podhalu wszyscy znają lokalne wyroby i chętnie kupują je na rodzinne stoły na co dzień. Teraz Wy również możecie ich skosztować właśnie tu… Pyszne, tanie jedzenie w restauracji na Krupówkach. Solidne porcje, rozsądna cena i pełnia smaku! 

  Tu znajdziesz restaurację – Kiełbasa House & Grill

   

  Leave a Reply