pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Gdzie zjeść z dziećmi

  Zakopane

  Wizyta w restauracji w Zakopanem z dziećmi nie musi być męcząca. Wiele restauracji przykłada specjalną wagę do tego, aby nie tylko dorośli znaleźli coś pysznego i ciekawego dla siebie. W Zakopanem można przebierać wśród setek małych pensjonatów, hoteli czy okazałych rezydencji. Jak w tym zgiełku znaleźć miejsca wyjątkowe do zjedzenia zdrowego posiłku dla całej rodziny? Gdzie zjeść z dziećmi w Zakopanem?

  Restauracja przyjazna dzieciom

  Dobre jedzenie dla całej rodziny

  Jeśli zastanawiasz się gdzie zjeść z dziećmi w Zakopanem… To miejsce będzie idealne! W menu restauracji Kiełbasa House & Grill rodzice znajdą dla swoich dzieci sporo propozycji. Może się wydawać, że kiełbasa to nie jest dobry posiłek dla dzieci, bo przecież zawierają sporo tłuszczu… Ale nie tu! W restauracji Kiełbasa House & Grill serwowane kiełbasy są najwyższej jakości. Kiełbasa jest przywożona codziennie z małej rodzinnej wędzarni. Zawiera same naturalne składniki – mięso i przyprawy. Kiełbasy są delikatnie wędzone prawdziwym dymem z drewna bukowego . To produkty 100% naturalnie, wyrabiane według rodzinnych receptur z dziada pradziada. Niewielka ilość tłuszczu i tak jest wytapiana podczas pieczenia, więc końcowy produkt, który ląduje na talerzu to samo mięso i przyprawy. To posiłek bardzo zdrowy i pożywny – idealny dla dzieci.

  Menu dla dzieci

  Restauracja

  Poza klasyczną kiełbasą w menu znajdziesz również mnóstwo warzyw, serów z grilla czy orzeźwiających napoi. Jeśli dzieci nie lubią siedzieć zbyt długo w jednym miejscu, możesz zabrać jedzenie na wynos i zjeść pyszną kiełbasę czy kabanosy z grilla podczas spaceru po Krupówkach. 

  Rozwiązania dla rodziców z małymi dziećmi

  Udogodnienia

  Również dla rodziców z małymi dziećmi przygotowano kilka rozwiązań, które uprzyjemnią czas spędzony w restauracji. Wśród nich wymienić trzeba foteliki do karmienia oraz miejsce do przewijania najmłodszych.

  Leave a Reply