pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Zakopane jedzenie

  Tu warto zajrzeć

  Najbardziej popularne miejsca, które uwielbiają turyści w Zakopanem to: Skocznia Narciarska, wjazd kolejką na Kasprowy Wierch, Gubałówka oraz deptak na Krupówkach z mnóstwem atrakcji. To właśnie na Krupówkach można znaleźć najwięcej restauracji. Ale gdzie w Zakopanem jedzenie będzie najlepsze?

  Dla smakoszy szukających niebanalnych smaków

  Zakopane jedzenie

  W Zakopanem turystyka aktywna jest niemal przez cały rok. W lato turyści odwiedzają szlaki górskie, a w zimie z chęcią korzystają z szusowania po stokach. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, w każdym wieku. Wszystkich turystów z pewnością łączy jedno – miłość do dobrego jedzenie. Przed wyjazdem do Zakopanego warto zrobić rozeznanie – w których miejscach zjesz dobrze i do syta.

  Restauracja - Zakopane jedzenie

  Kiełbasa House & Grill

  Tutaj możesz wybierać spośród kilku rodzajów aromatycznych kiełbas. To prawdziwy raj dla miłośników jedzenia, którzy lubią próbować nowości, bo w tym lokalu zamieniono klasyczną kiełbasę w innowacyjne danie. 

  Menu

  Restauracja na Krupówkach

  W menu Kiełbasa House & Grill spróbujesz kiełbasy w zupełnie nowej odsłonie. Oprócz klasyka, skosztujesz tu także kiełbasy z baraniną, białą, kabanosów i kaszanki – wszystko świeże i 100% naturalne podane z chrupiącą bułką lekko zrumienioną na grillu. Kiełbasy są serwowane prosto z ognia – smakują jak te z ogniska.

  Do kiełbasy możesz wybrać dodatki, które lubisz, na przykład: sosy, ciągnące sery, świeże warzywa, boczek oraz orzeźwiające napoje. 

  Masz mało czasu?

  Weź na wynos

  Zjedz wygodnie w Grill House lub weź na wynos i zjedz podczas spaceru po Krupówkach. Na otwartym grillu możesz zobaczyć też, jak kiełbasy są przygotowywane i wybrać stopień wypieczenia. Odwiedzając restauracje w Zakopanem wybieraj te z najlepszym jedzeniem…

  Leave a Reply