pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Ceny

  Zakopane restauracje

  Zakopane to jedno z najchętniej wybieranych punktów wypoczynkowych Polaków. Wspaniałe widoki w górach, nowoczesne pokoje w apartamentach, schroniska górskie oraz bogata oferta rekreacyjna potrafią niewątpliwie uprzyjemnić urlop. Bez wątpienia Zakopane to jeden z niewielu kierunków, który cieszy się popularnością przez cały rok. Jakie są ceny w Zakopanem? Ile zapłacimy za jedzenie w restauracji? Sprawdź Zakopane restauracje ceny. Gdzie warto zjeść, aby nie przepłacać?

  Zakopane restauracje ceny

  Im bardziej popularny sezon- tym wyższe ceny w restauracjach?

  Aby określić ceny w Zakopanem, warto zwrócić uwagę na porę roku zanim zaplanujesz urlop. Okazuje się, że pokoje w schroniskach oferują różne ceny, zależne od konkretnego terminu. Ceny w Zakopanem szybują w górę w sezonie wakacyjnym, świątecznym oraz w czasie ferii zimowych. 

  Taka sama zasada dotyczy cen posiłków w restauracjach. Ceny za posiłki w restauracji z pewnością będą uzależnione od jej renomy, menu oraz lokalizacji. Posiłki serwowane w górach czasami mogą być wyższe niż jedzenie w restauracji nad morzem czy w Warszawie. Gdzie zatem zjeść i nie wydać przy tym fortuny?

  Restauracja na każdą kieszeń

  Kiełbasa House & Grill

  Tu zjesz dobrze i tanio. Choć w niektórych restauracjach Zakopane ceny mogą przerażać – tu wszyscy znajdą coś dla siebie na każdą kieszeń. Na Podhalu wszyscy znają tutejsze wyroby i chętnie kupują je na rodzinne stoły na co dzień – teraz Wy także możecie ich skosztować właśnie tu. Pyszne, tanie jedzenie w Zakopanem – w tym lokalu znajdziesz najlepszą jakość i solidne porcje w rozsądnej cenie.

  Menu Restauracji

  Kiełbasa House & Grill

  Menu bazuje na świeżych produktach, które codziennie dostarczane są z rodzinnej wędzarni z Podhalańskiej wsi. Mięso, naturalne przyprawy i wędzenie prawdziwym dymem z drewna bukowego – to sama natura. Bez dodatków chemii, spulchniaczy czy GMO. To kiełbasy i kabanosy premium, które szybko znikają na zimno a prosto z ognia smakują jeszcze lepiej – wyrabiane są z polskiego mięsa. Warto doceniać to co nasze, to co swojskie i pyszne!

  W menu znajdziesz kiełbasę klasyczną, delikatną białą kiełbasę, chrupiące kabanosy i domową kaszankę. Na otwartym grillu możesz podglądać jak kiełbasy są przygotowywane i oczywiście wybrać stopień wysmażenia jaki lubisz. Kiełbasy są podawane wygodnie w zrumienionej na ruszcie bułce. 

  Całość urozmaicą smaczne dodatki, na przykład: chrupiące sałaty, ciągnący ser, boczek, sosy oraz orzeźwiające napoje. 

  Sprawdź cennik tutaj – Cennik Restauracji Kiełbasa House & Grill

  Leave a Reply