pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Restauracje bez glutenu

  Zakopane

  Restauracje, które oferują bezglutenowe menu, nie jest wcale tak łatwo znaleźć. Szczególnie w przypadku małych miejscowości. A jak to wygląda w Zakopanem? Gdzie szukać w Zakopanem restauracji bezglutenowych? 

  Osoby uczulone na gluten często muszą rezygnować z wizyt w ulubionych restauracjach, ponieważ nie ma w nich posiłków dostosowanych do ich potrzeb. Niestety zdarza się tak, że dieta bezglutenowa jest traktowana jako fanaberia lub chwilowa moda. Sprawdź, gdzie w Zakopanem znajdziesz restauracje bez glutenu.

  Restauracja z posiłkami bez glutenu

  Bistro Schronisko Krupówki

  Jedzenie bezglutenowe wcale nie musi być nudne i monotonne. To udowodnili kucharze restauracji Schronisko Krupówki. Każdy kąsek w tym bistro przenosi gości w świat góralskiej gościnności i smaków Podhala. To nie tylko nowe miejsce na mapie Zakopanego, ale również wyjątkowy przystanek dla poszukiwaczy prawdziwych, regionalnych doznań kulinarnych.

  Dla osób na diecie bezglutenowej Schronisko przygotowało dania, które zachwycają smakiem i są bezpieczne dla zdrowia. Warto spróbować rozpływających się w ustach żeberek uczciwie marynowanych w piwie porterze i miodzie lub aromatycznej kwaśnicy, która rozgrzewa serce i ciało.

   A kiełbasa z sosem z 5 schronisk prosto z tradycyjnej, rodzinnej wędzarni na Podhalu — pychota. W tej restauracji masz pewność, że produkt jest świeży i pełen smaku. W składzie kiełbasy znajdziesz jedynie polskie, dobrej jakości mięso oraz przyprawy !

  Zakopane restauracje bez glutenu

  Swojskie jedzenie bez glutenu

  Zakopane restauracje bez glutenu są możliwe do odwiedzenia. Wystarczy zrobić małe rozeznanie w Internecie przed wyjazdem na urlop. 

  Na Podhalu wszyscy znają tutejsze wyroby i chętnie kupują je na rodzinne stoły na co dzień – teraz osoby na diecie bezglutenowej także mogą ich skosztować i poczuć prawdziwy klimat Podhala… Pyszne i bezglutenowe jedzenie w Zakopanem — Schronisko Krupówki — wysoka jakość i solidne porcje w rozsądnej cenie naprawdę warto! 

  Leave a Reply