pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Restauracje bez glutenu

  Zakopane

  Restauracje, które oferują bezglutenowe menu, nie jest wcale tak łatwo znaleźć. Szczególnie w przypadku małych miejscowości. A jak to wygląda w Zakopanem? Gdzie szukać w Zakopanem restauracji bezglutenowych? 

  Osoby uczulone na gluten często muszą rezygnować z wizyt w ulubionych restauracjach, ponieważ nie ma w nich posiłków dostosowanych do ich potrzeb. Niestety zdarza się tak, że dieta bezglutenowa jest traktowana jako fanaberia lub chwilowa moda. Sprawdź, gdzie w Zakopanem znajdziesz restauracje bez glutenu.

  Restauracja z posiłkami bez glutenu

  Kiełbasa House & Grill

  Jedzenie bezglutenowe wcale nie musi być nudne i monotonne. To udowodnili kucharze restauracji Kiełbasa House & Grill. Znajdziesz tam wariacje na temat kiełbasy. W menu kiełbasa klasyczna, biała, kiełbasa z baraniną, chrupiące kabanosy oraz swojska kaszanka. Codziennie świeże dostawy! Prosto z tradycyjnej, rodzinnej wędzarni na Podhalu. Masz pewność, że produkt jest świeży i pełen smaku.

  W tym lokalu kiełbasy serwuje się prosto z ognia razem z chrupiącą bezglutenową bułą, sosami i dodatkami. Produkty są wolne od chemii, spulchniaczy, konserwantów i innych niepotrzebnych składników. W składzie kiełbasy znajdziesz jedynie polskie, dobrej jakości mięso oraz przyprawy – to sama natura i zdrowie!

  Zakopane restauracje bez glutenu

  Swojskie jedzenie bez glutenu

  Zakopane restauracje bez glutenu są możliwe do odwiedzenia. Wystarczy zrobić małe rozeznanie w Internecie przed wyjazdem na urlop. 

  Na Podhalu wszyscy znają tutejsze wyroby i chętnie kupują je na rodzinne stoły na co dzień – teraz osoby na diecie bezglutenowej także mogą ich skosztować i poczuć prawdziwy klimat Podhala… Pyszne, tanie i bezglutenowe jedzenie w Zakopanem – wysoka jakość i solidne porcje w rozsądnej cenie. Wstąp do Restauracji Kiełbasa House & Grill na Krupówkach i przekonaj się sam!

  Leave a Reply