pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Pyszne śniadania

  Zakopane

  Gdzie w Zakopanem zjeść smaczne i sycące śniadanie, aby mieć siłę na zwiedzanie turystycznych szlaków?  W którym miejscu najlepiej skorzystać z oferty, aby poznać smak regionalnych dań? Gdzie usiąść, aby poznać prawdziwą tatrzańską atmosferę? 

  Podczas wizyty w sercu najwyższych polskich gór koniecznie trzeba skorzystać z propozycji  Restauracji Kiełbasa House & Grill Zakopane śniadania!

  Lokalni dostawcy

  Zakopane śniadania

  Mówi się że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia… I coś w tym jest! W restauracji Kiełbasa House & Grill Zakopane śniadania znajdziesz świeże, różnorodne składniki od lokalnych dostawców. Śniadania są przygotowywane codziennie rano na bieżąco, dzięki temu wszystkie produkty zachowują smak i świeżość.

  Zakopane śniadania to nie tylko posiłek przyrządzony ze smacznych, typowych dla tego regionu produktów. Dopełnieniem wrażeń jest miejsce, w którym je spożywamy. Oryginalny wystrój Restauracji Kiełbasa House & Grill sprawi, że poczujesz się wyjątkowo. Drewniany wystrój przypomina zapach lasu, duże ławy zapewnią komfort, a wesoła muzyka płynąca z głośników wprawi nas w dobry nastrój. Uśmiechnięta i uprzejma obsługa zapewni, że poczujesz się wyjątkowo. Kto chciałby mieć taki początek dnia?

  Jak tam trafić?

  Restauracja Kiełbasa House & Grill

  Restauracja mieści się w środkowej części Krupówek. Łatwo do niej trafić. Z pewnością pod jej próg przywiedzie Cię apetyczny zapach przygotowywanych potraw, który unosi się wokół. 

  Oprócz pożywnych śniadań, w tym miejscu możesz posmakować również tradycyjnych przysmaków. Prawdziwej, klasycznej kiełbasy, kiełbasy z baraniną, kruchych kabanosów oraz swojskiej kaszanki – skład produktów jest w 100 % naturalny. Wszystko jest przygotowywane na otwartym grillu, wystarczy wybrać stopień wysmażenia oraz dodatki. Do wyboru: warzywa, ciągnący ser, boczek, sosy oraz napoje.

  Odwiedź stronę i poznaj szczegóły – Restauracja Kiełbasa House & Grill

  Skusisz się?

  Śniadanie Zakopane

  Co wyróżnia ofertę Restauracji Kiełbasa House & Grill? To przede wszystkim świeże, ekologiczne i regionalne składniki. Śniadanie Zakopane to połączenie wszystkich oczekiwań gości. Każde śniadanie w Zakopanem powinno być nie tylko smaczne i sycące, ale zawierać regionalna nutkę, która decyduje o jego wyjątkowym charakterze.
   
  Pachnące i chrupiące bułeczki są doskonałą podstawa każdej kanapki. Wędliny oraz pasztety pochodzące z okolicznych wędzarni… Wspaniałym dodatkiem do takiego posiłku są lokalne warzywa i owoce, które dostarczą sporo energii. Soczyste jabłka, smaczne ogórki i  czerwone pomidory doskonale komponują się nie tylko na kanapkach czy w sałatkach, ale także wyśmienicie smakują chrupane samodzielnie. Dzieci jak również dorośli docenią  śniadania Zakopane.
   

  Odwiedź stronę i poznaj szczegóły – Restauracja Kiełbasa House & Grill

  Leave a Reply