pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Tańce, hulanka, swawola

  Zakopane

  Zakopane to fascynujące miasto. Wystarczy na chwilę wyjść z hotelu, by poczuć ten zew przygód i niepowtarzalny klimat Podhala. Liczne trasy i szlaki oraz ogrom atrakcji turystycznych sprawiają, że nie da się tutaj nudzić. Oferta jest szeroka i każdy znajdzie coś dla siebie. Będąc tutaj chciałoby się poczuć trochę góralskiej gościny, zabawy i skosztować jedzenia.

  A co wprawia człowieka w dobry nastrój? Oczywiście muzyka, do tego tańce, zabawa i dobre jedzenie. Wielu turystów podczas urlopu szuka Zakopane restauracje z muzyką na żywo. Koncerty, karaoke, góralskie biesiady oraz spotkania muzyczne – to wydarzenia, gdzie śpiew i taniec trwają do późnych godzin. A kiedy człowiek się wytańczy i wyśpiewa może zrobić się głodny…

  Restauracja czynna do późnych godzin każdego dnia!

  Zakopane restauracje z muzyką na żywo

  Restauracja Kiełbasa House & Grill to miejsce, które jest otwarte każdego dnia do godziny 2:00. Więc jeśli jesteś nocnym Markiem lub po tańcach i wieczornym biesiadowaniu dopadnie Cię głód – w tym miejscu zjesz pożywny, syty posiłek. 

  Menu

  Restauracja Kiełbasa House & Grill

  Kiełbasa jest podawana prosto z ognia razem z chrupiącą bułą, autorskim sosem i dodatkami. Oprócz klasyka, skosztujesz tutaj także kiełbasy z baraniną, delikatnej białej, kabanosów i domowej kaszanki, które z pewnością przeniosą Cię w smaki tradycyjnej kuchni. Wszystko świeże i 100% naturalne.

  Weź na wynos lub zjedz wygodnie w Grill House. Na otwartym grillu możesz śledzić jak kiełbasa jest przygotowywana i wybrać stopień wypieczenia. Szybko i smacznie!

  Restauracja znajduje się tam, gdzie większość popularnych lokali – w samym sercu Krupówek. Łatwo do niej trafić, znajduje się w środkowej części ulicy.

  Zakopane restauracje z muzyką na żywo. Wejdź na stronę i poznaj szczegóły –  Restauracja Kiełbasa House & Grill

  Leave a Reply