pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Gdzie zjeść późną kolację?

  Zakopane

  Zakopiańskie restauracje cały czas próbują wyróżnić się na tle konkurencji. Wcale nas to nie dziwi. Lokali jest sporo, ale niewiele z nich oferuje posiłki do późnych godzin nocnych. Sprawdź, gdzie możesz zamówić jedzenie późnym wieczorem Zakopane. 

   

   

  Gdzie zjeść nocą w Zakopanem?

  Restauracje

  Pewnie niejeden raz spotkaliście się z sytuacją, że późnym wieczorem albo w nocy chcieliście przekąsić coś dobrego. Chyba każdy z nas chociaż raz w życiu wracając z imprezy miał ochotę zjeść coś smacznego, sycącego i niekoniecznie bardzo zdrowego. Takich miejsc w Zakopanem jest niewiele. 

  Jedną z restauracji, która serwuje pyszne dania każdego dnia do godziny 2:00 jest Restauracja Kiełbasa House & Grill.

  Menu

  Restauracja Kiełbasa House & Grill

  W menu znajdziesz prawdziwe wariacje z kiełbasą w roli głównej. Zaczynając od klasycznej, przez kiełbasę białą, z dodatkiem cielęciny po chrupiące kabanosy oraz swojską kaszankę. Stopień wysmażenia zależy od Ciebie. Wybrana kiełbasa zostanie przyrządzona tak jak lubisz i podana z chrupiącą bułką, lekko przyrumienioną na grillu.  

  Do kiełbasy możesz również wybrać pyszne dodatki: sałatki, grillowane warzywa, ciągnący ser czy chrupiący boczek, a także orzeźwiające napoje – retro oranżada, napoje gazowane, soki, kawa i herbata. 

  Restauracja znajduje się w samym centrum Zakopanego – na popularnych Krupówkach. 

  W tym miejscu znajdziesz jedzenie późnym wieczorem Zakopane. Wejdź na stronę i poznaj szczegóły –  Restauracja Kiełbasa House & Grill

  Leave a Reply