pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Jedzenie dobre i tanie

  Zakopane

  Zakopane to miejsce, które niezależnie od pory roku cieszy się ogromną popularnością wśród turystów. W mieście pod Tatrami nie jest jednak łatwo znaleźć restauracje, w której będziemy mogli zjeść tanio i dobrze. Znalezienie taniej i dobrej knajpy nigdy nie jest łatwym zadaniem. Niezależnie od tego czy spędzasz weekend nad morzem czy w górach. W turystycznych miejscach praktycznie na każdym rogu miasta można spotkać promotorów, którzy będą nas zapraszać do odwiedzenia reprezentowanego przez nich lokalu. Jednak są takie miejsca na mapie Zakopanego, gdzie warto zawitać, gdzie można zjeść tanio i dobrze. Dziś prezentujemy jeden z takich lokali, który według nas koniecznie trzeba odwiedzić podczas urlopu na Podhalu.

  Zakopane, gdzie zjeść tanio i dobrze?

  Restauracja Kiełbasa House & Grill

  To miejsce, gdzie można zjeść tanio i dobrze. Serwują tutaj pyszne kiełbasy w różnych odsłonach. Wszystkie są przygotowywane na otwartym grillu, który znajduje się w centralnej części lokalu.

  Produkty są świeże i lokalne. Kiełbasy są codziennie dostarczane z małej rodzinnej wędzarni, która od lat stosuje te same receptury. Skład kiełbas to jedynie mięso i przyprawy, a wszystko to skąpane jest w naturalnym dymie bukowym, który nadaje wyrobom lekko brązowego koloru i smaku wędzonki.

  Menu

  Restauracja Kiełbasa House & Grill

  Oprócz klasycznej kiełbasy skosztujesz tutaj również kiełbasy z baraniną, delikatnej białej, cienkich kabanosów i kaszanki. Wszystko podane w chrupiącej bułce, która przed podaniem jest lekko przypiekana na grillu. Dobra kiełbasa najlepiej smakuje podana z dodatkami, do wyboru: sałatki i warzywa z grilla, pyszne sery, boczek oraz napoje.

  Jedzenie możesz wziąć na wynos lub zjeść wygodnie w przytulnym wnętrzu restauracji. A lokal znajduje się na Krupówkach – w samym sercu Zakopanego.  

  Słyszy się o rachunkach grozy w Zakopanem… Jednak w tym miejscu to Was nie spotka. Jedzenie jest dobre i w przystępnej cenie.

  Wejdź na stronę i sprawdź – Restauracja Kiełbasa House & Grill  Zakopane, gdzie zjeść tanio i dobrze?

   

  Leave a Reply