pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Najlepsze miejsce na śniadania w Zakopane

  Dobrze i do syta - Restauracje Zakopane śniadania

  Urlop w Zakopanem, piękna pogoda a do tego…pyszne śniadanie, które doda mnóstwo energii na górskie wędrówki czy inne atrakcje Zakopanego. Jeszcze kilka lat temu mało kto wierzył, że ludzie będą jeść śniadania w restauracjach. W dużych miastach, szczególnie tych turystycznych śniadania w lokalach jednak je się coraz częściej. Serwuje je coraz więcej restauracji, które przebijają się w urozmaicaniu posiłków śniadaniowych. Gdzie zatem pójść, aby poznać unikatową tatrzańską atmosferę? Gdzie znaleźć najlepsze restauracje Zakopane śniadania?

  Bo liczy się miejsce! 

  Restauracje Zakopane śniadania

  Śniadanie Zakopane to nie tylko posiłek przygotowany ze smacznych, regionalnych produktów. Dopełnieniem wrażeń jest komfortowe miejsce, w którym je spożywamy. Przytulny wystrój Restauracji Kiełbasa House & Grill sprawi, że poczujesz się wyjątkowo. Drewniane elementy wystroju przypominają zapach lasu, a uśmiechnięta i przyjazna obsługa sprawi, że poczujesz się wyjątkowo. Kto nie chciałby mieć takiego początku dnia? Zajrzyj zatem do restauracji Kiełbasa House & Grill, która położona jest w samym sercu Zakopanego- w środkowej części Krupówek. 

  Świeże produkty od lokalnych rolników

  Pyszne śniadanie w Zakopanem!

  Restauracja korzysta ze świeżych, ekologicznych i regionalnych składników, które są dowożone codziennie od lokalnych rolników. Śniadania są przygotowywane codziennie rano na bieżąco, dzięki temu masz pewność, że wszystkie produkty zachowują smak i świeżość. Warto stawiać na to co dobre i przede wszystkim swojskie! 

   

  Menu

  Restauracja Kiełbasa House & Grill

  W menu śniadania Zakopane można znaleźć propozycje na słodko i na słono. Wśród propozycji na słodko królują klasyczne naleśniki, croissanty czy jogurt z owocami i płatkami owsianymi. Jeśli chodzi o propozycje na słono, to tutaj znajdziesz grillowane kiełbaski z bekonem czy zwykłe kanapki ze świeżymi warzywami, bo przecież klasyka jest najlepsza! Zarówno dzieci jak i dorośli znajdą tu coś dla siebie. 

  Sprawdź szczegóły na stroniKiełbasa House & Grill i ciesz się najlepszymi restauracje śniadania Zakopane! 

   

  Leave a Reply