pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Gdzie zjeść dobrze i w przystępnej cenie?

  Zakopane obiady cena

  Cena za obiad w Zakopanem może czasami zaskoczyć… Jeśli nie chcemy wydawać fortuny na posiłek podczas urlopu pod Tatrami, warto postawić na restauracje z przystępnymi cenami. A takie można znaleźć w tym turystycznym mieście, nawet na Krupówkach. Poznaj miejsce w Zakopanem, gdzie cena za obiad Cię nie zaskoczy.

  Zakopane obiady cena

  Czy pora roku ma znaczenie?

  Aby określić ceny w Zakopanem, powinniśmy przed urlopem uwzględnić porę roku. Okazuje się, że pokoje w schroniskach czy ceny w restauracjach  mogą być różne w zależności od terminu. Ceny w Zakopanem rosną w tzw. sezonie wysokim, czyli w wakacje, w okresie świątecznym oraz w czasie ferii zimowych. 

  Warto zwrócić uwagę również na renomę oraz lokalizację restauracji. Jednak okazuje się, że nawet na Krupówkach można zjeść porządny posiłek w dobrej cenie. 

  Dobrze i do syta

  Restauracja Kiełbasa House & Grill

  W tym miejscu paragon Cię nie zaskoczy. Restauracja serwuje kiełbaski prosto z otwartego grilla. W menu znajdziesz kiełbasę klasyczną, białą, z dodatkiem baraniny, długie kabanosy oraz swojską kaszankę. Każda z kiełbas jest podawana z chrupiącą bułka, która wcześniej jest wrzucana na chwilę na ruszt, albo z frytkami – jak kto woli.

  Do kiełbasy możesz zamówić również dodatki: chrupiące sałaty, grillowany ser warzywa lub boczek oraz napoje. W menu znajdziesz także autorskie sosy, lub te klasyczne – ketchup i musztarda. 

  Restauracja Kiełbasa House & Grill znajduje się w środkowej części Krupówek. Tu Zakopane obiady cena Cię nie zaskoczy. Możesz zjeść dobrze i do syta. Poznaj szczegóły na stronie Kiełbasa House & Grill.

   

   

  Leave a Reply