pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Gdzie zjeść dobrze i do syta?

  Zakopane restauracje menu

  W polskiej stolicy gór jest mnóstwo restauracji. Czasem trudno znaleźć taką, gdzie serwują naprawdę dobre jedzenie, gdzie można poczuć prawdziwą góralską atmosferę i po wyjściu, z której będziemy czuli, że to był najlepiej spędzony czas. Zakopane restauracje przebijają się w wymyślnym menu. Chcą w ten sposób przyciągnąć klientów. Gdzie zatem znaleźć Zakopane restauracje, w których można zjeść smaczny, domowy posiłek?

  Klasyczna kuchnia

  Zakopane restauracje menu

  Czasami faktycznie mamy ochotę na spróbowanie czegoś nowego, czegoś, co nas zaskoczy. Jednak kiedy jesteśmy zmęczeni po wędrówkach górskich lub po prostu mamy ochotę na zwykły obiad, szukamy miejsc, gdzie zjemy smacznie, do syta oraz za stosunkowo nieduże pieniądze. Czy takie restauracje istnieją w Zakopanem?

   

  Menu

  Restauracja Kiełbasa House & Grill

  Tutaj możesz się rozsmakować w prawdziwej domowej kuchni. Restauracja serwuje pyszne kiełbaski pieczone na otwartym grillu. Spróbuj klasycznej kiełbasy lub wybierz kiełbasę białą, kiełbasę z dodatkiem baraniny i chrupiące kabanosy lub swojską kaszankę. Całość wzbogacą świeże dodatki: sałaty, warzywa, sery lub boczek z grilla, sosy oraz napoje. 

  Restaurację znajdziesz w środkowej części Krupówek, na pewno przyciągnie Cię do środka zapach pieczonej na ogniu kiełbasy! Warto wspomnieć, że jest otwarta codziennie aż do godziny 2:00 w nocy!

  Już teraz wejdź na stronę  Kiełbasa House & Grill i poznaj szczegóły. 

   

  Kilka ciekawostek

  Restauracja Kiełbasa House & Grill

  Historia kiełbasy w restauracji Kiełbasa House & Grill.
   
  Właściciel lokalu codziennie przywozi kiełbasy małej, podhalańskiej wsi. Tam mieści się mała, rodzinna manufaktura, która nieprzerwanie działa od 1994r.  To tam restauracja zaopatruje się w pachnącą kiełbasę, kabanosy oraz kaszankę każdego dnia! 

  Najwyższej jakości mięso, naturalne przyprawy i wędzenie prawdziwym dymem z drewna bukowego – 100% naturalnie, to pełnia zdrowia!

  Lokalne osoby, które mieszkają na Podhalu doskonale znają ten smak. Smak prawdziwej kiełbasy bez konserwantów, polepszaczy smaku i innej chemii. Tu zjesz tradycyjną kiełbasę, której skład oparty jest na domowych recepturach. Zasmakuj w naturze!

   

   

  Leave a Reply