pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Gdzie warto zjeść?

  Zakopane obiady

  Wreszcie wymarzony urlop w górach. Wędrówki po graniach i dolinach, cały dzień na wyciągu lub kolejce linowej, paintball, quady… Jednym słowem masa wrażeń! Takie atrakcje potrafią człowieka wyczerpać. A na pewno sprawić, że pojawi się głód. Gdzie w takiej sytuacji pójść, aby zjeść Zakopane obiady jak u mamy?

  Zakopane obiady

  Restauracja Kiełbasa House & Grill

  Jeśli tęsknisz za klasycznym jedzeniem…Zakopane obiady – tu zaspokoisz swój głód. Restauracja serwuje kiełbasę z grilla. Na otwartym grillu, który znajduje się w centrum restauracji, możesz podglądać jak kiełbasy są przygotowywane i oczywiście wybrać stopień wysmażenia, który lubisz najbardziej.

  Wnętrze jest przytulne, wręcz zaprasza do środka. Elementy drewniane dodają niepowtarzalnego klimatu, można poczuć się dzięki temu bliżej natury. W lokalu można się wygodnie rozsiąść z rodziną lub przyjaciółmi oraz zjeść spokojnie pyszną kiełbasę.

  Nie masz czasu? Zakopane obiady weź na wynos

  Jeśli wolisz zjeść w plenerze lub podczas spaceru, nie ma sprawy! Podejdź do restauracji, wybierz kiełbasę i zabierz na wynos.

  Restauracja znajduje się w samym sercu kultowych Krupówek, a dokładniej – w ich środkowej części. 

   

  Menu

  Restauracja Kiełbasa House & Grill

  W menu rządzi kiełbasa! Znajdziesz ją tu w różnych odsłonach. Od klasyka, przez kiełbasę białą, z dodatkiem baraniny, przez długie kabanosy i swojską kaszankę. Lubisz nałożyć na kiełbasę sos? Do wyboru ketchup, musztarda lub sos autorski. 

  Razem z dodatkami kiełbasa stanowi pełne danie obiadowe. Do wyboru: chrupiące sałaty, grillowane warzywa i ciągnący ser oraz boczek. W menu znajdziesz również orzeźwiające napoje np. retro oranżadę lub kawę czy herbatę

  Już teraz wejdź na stronę  Kiełbasa House & Grill i poznaj szczegóły. 

   

  Leave a Reply