pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Smacznie i zdrowo

  Zakopane gdzie zjeść?

  Wielu turystów zadaje sobie to pytanie podczas urlopu u podnóża Tatr. Tym bardziej, że w Zakopanem bardzo łatwo można wpaść w kulinarną pułapkę… Na szczęście są też miejsca, w których można naprawdę dobrze zjeść oraz miło spędzić czas.

  Najlepsze restauracje

  Zakopane, gdzie zjeść z całą rodziną?

  Poznaj miejsce zupełnie nowe na kulinarnej mapie Zakopanego. Miejsce z przytulnym wnętrzem, gdzie miło możesz zjeść posiłek z całą rodziną lub przyjaciółmi. Z przyjazną obsługą i przystępnymi cenami. Jeśli nadal zastanawiasz się Zakopane, gdzie zjeść – to miejsce będzie idealne.

   

  Lokalne produkty

  Restauracja Kiełbasa House & Grill

  W tym miejscu rządzi kiełbasa. W menu znajdziesz jej wiele odmian. Możesz skosztować kiełbasy klasycznej, delikatnej białej, z dodatkiem baraniny, chrupiących kabanosów oraz tradycyjnej kaszanki. Kiełbasa jest podawana w bułce, która przed podaniem jest dodatkowo wrzucana na ruszt. Zamiast niej możesz zamówić kiełbasę np. z frytkami. Kiełbasy są pieczone na otwartym grillu, wystarczy wybrać stopień wysmażenia.

  Skład kiełbasy? To samo zdrowie. W środku znajdziesz jedynie przyprawy oraz mięso, a całość jest delikatnie wędzona naturalnym dymem z drewna bukowego. 

  Kiełbasa smakuje najlepiej z dodatkami. Do wyboru: chrupiące sałaty, grillowane warzywa, boczek i ciągnący ser oraz napoje. 

  Zakopane, gdzie zjeść. Nie masz czasu? 

  Jeśli wolisz zjeść w plenerze lub podczas spaceru, nie ma sprawy! Podejdź do restauracji, wybierz kiełbasę i zabierz na wynos.

  Restauracja znajduje się w samym sercu Krupówek, a dokładniej – w ich środkowej części. Restauracja jest czynna każdego dnia do godziny 2:00 w nocy!

  Już teraz wejdź na stronę  Kiełbasa House & Grill i poznaj szczegóły. 

   

  Leave a Reply