pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Zakopane

  Regionalne jedzenie na wynos

  Jedzenie na zamówienie to prawdziwa wygoda! Gdy jesteś blisko restauracji, możesz wejścia do środka, zamówić ulubione danie i zjeść później. Jedzenie na zamówienie możesz złożyć w lokalu lub telefonicznie, odebrać je po drodze i zjeść na przykład w pracy lub domu. Sprawdź, które restauracje oferują Zakopane jedzenie na dowóz.

  Restauracje

  Zakopane jedzenie na dowóz

  Urlop w Zakopanem, piękna pogoda…Nie chcesz siedzieć w lokalu? Weź jedzenie na wynos i zjedz wygodnie w plenerze.

  Restauracja Kiełbasa House & Grill serwuje pyszne, wręcz kultowe kiełbasy.
  Produkty są dostarczane codziennie z lokalnej manufaktury na Podhalu. To właśnie tam tradycyjne receptury są przekazywane z pokolenia na pokolenie, z ojca na syna. Takim sposobem otrzymujemy produkt zdrowy, bo w 100% naturalny. W swoim składzie kiełbasa zawiera jedynie przyprawy oraz mięso, całość jest delikatnie wędzona. To nadaje kiełbasie charakterystyczny smak.

   

  Menu

  Restauracja Kiełbasa House & Grill

  W menu restauracji znajdziecie kiełbasy w różnych odmianach, oprócz klasycznej można tutaj spróbować białej kiełbasy z grilla, kiełbasy z dodatkiem baraniny i cienkich kabanosów oraz swojskiej kaszanki – wszystkie produkty są w 100% naturalne.

  Kiełbaski najlepiej smakują podane w chrupiącej bułce lub z frytkami. Dodatki, które można dodatkowo zamówić to: chrupiące sałaty, świeże warzywa z grilla, sosy oraz napoje. Kiełbasy są pieczone na otwartym grillu według preferencji, co do stopnia wysmażenia. 

  Wejdź na stronę i poznaj szczegółowe menu:   Kiełbasa House & Grill 

   

  Lokalizacja

  Restauracja Kiełbasa House & Grill

  Restauracja znajduje się w samym centrum Krupówek, a dokładnie w ich środkowej części. Jest otwarta codziennie do godziny 2:00 w nocy! Więc jeśli jesteś nocnym Markiem lub akurat wracasz z imprezy… Wpadnij coś przekąsić!

  Sprawdź, czy restauracja oferuje Zakopane jedzenie na dowóz: Kiełbasa House & Grill

   

   

  Sushi z dowozem

  Sushi Zakopane na dowóz

  Prawdziwe, dobre sushi w Zakopanem? Właśnie takie znajdziesz w URAMAKI Sushi Bar na Krupówkach, gdzie idealnie połączono azjatyckie smaki i tradycje z górskim charakterem. 

  A dla tych, którzy cenią wygodę lub mają ochotę na ucztę z sushi we własnych czterech kątach, restauracja Uramaki oferuje także możliwość zamówienia sushi z dowozem. 

  Masz ochotę na dobre sushi? Polecamy Uramaki sushi Zakopane

   

  Leave a Reply