pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Blog

  Zakopane, gdzie zjeść

  W Zakopanem bardzo łatwo wpaść w kulinarną pułapkę. Są miejsca, w których zamiast jakości, rządzi ilość, a ceny potrafią być kosmiczne. Na szczęście powstaje coraz więcej lokali, w których można naprawdę dobrze zjeść i miło spędzić czas – także z dziećmi. Warto poszukać w Zakopanem magicznych miejsc noclegowych i restauracji, które pozwalają przywrócić wiarę w unikatowość tego miejsca. Sprawdź – Zakopane, gdzie zjeść blog.

  Odkryj smaki w podróży

  Zakopane, gdzie zjeść?

  Podróże to również smaki. Jadąc w polskie góry, a w szczególności do Zakopanego oprócz szlaków mamy ochotę zwiedzić również restauracje z pysznym, góralskim jedzeniem. Góralska kuchnia jest przecież wyśmienita. Gdzie zjeść w Zakopanem? Wielu turystów przed przyjazdem na Podhale zadaje sobie to pytanie. Będąc w tym małym miasteczku, nietrudno dać się nabić w kulinarną butelkę. Łatwo popełnić błąd ze względu na bardzo dużą ilość miejsc nastawionych na komercję, a nie na jakość.

  Zakopane, gdzie zjeść blog? Podczas wyboru miejsca na posiłek warto wziąć pod uwagę nie tylko smaki i regionalne jedzenie, ale również autentyczność miejsca, atmosferę i klimat. Gdzie w takim razie zjeść w Zakopanem, aby nie rozczarować się zarówno smakami, jak i pięknymi wnętrzami?

   

  Przytulne miejsce z dobrym jedzeniem

  Restauracja Kiełbasa House & Grill

  Tu zjesz smacznie oraz do syta. W lokalu klimatu dodaje również przytulne wnętrze oraz otwarty grill, który stanowi punkt centralny restauracji. 

  W menu restauracji Kiełbasa House & Grill znajdziesz kultową, klasyczną kiełbasę, kiełbasę białą, z dodatkiem baraniny i długie kabanosy oraz tradycyjną kaszankę. Produkty są zdrowe i pyszne, mają w 100% naturalny skład. Kiełbasy są podawane w chrupiącej bułce lub z dodatkiem frytek. W menu znajdziesz także pyszne sałatki, warzywa z grilla, ciągnące sery oraz boczek. 

  Restauracja jest czynna codziennie do 2:00 w nocy, a znajdziesz ją w środkowej części Krupówek. 

  Wejdź na stronę i poznaj szczegółowe menu:   Kiełbasa House & Grill 

   

  Lokalizacja

  Restauracja Kiełbasa House & Grill

  Restauracja znajduje się w samym centrum Krupówek, a dokładnie w ich środkowej części. Jest otwarta codziennie do godziny 2:00 w nocy! Więc jeśli jesteś nocnym Markiem lub akurat wracasz z imprezy… Wpadnij coś przekąsić!

  Sprawdź, czy restauracja oferuje Zakopane jedzenie na dowóz: Kiełbasa House & Grill

   

   

  Leave a Reply