pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Zakopane

  Daj się zaskoczyć kulinarnie

  Spędzasz urlop w Zakopanem? Zatem koniecznie musisz skosztować góralskiej kuchni! Dania serwowane na Podhalu zaskakują ciekawym połączeniem mięsa, serów i warzyw. Z roku na rok gastronomiczna oferta pod Giewontem staje się coraz większa i coraz bardziej różnorodna. Planujesz przyjazd w Tatry? Z tego artykułu dowiesz się, gdzie dobrze zjeść w Zakopanem.

  Zakopane, gdzie dobrze zjeść?

  Kulinarna mapa Zakopanego

  W ciągu ostatnich kilku lat na kulinarnej mapie Zakopanego zaczęło pojawiać się coraz więcej restauracji, które prześcigają się w serwowaniu coraz bardziej wyszukanych dań. Nie dziwi więc fakt, że obecnie pod Giewontem można znaleźć kuchnie niemal z każdego zakątka świata. Właściciele coraz częściej zwracają uwagę na jakość produktów, co bardzo cieszy! W nowym lokalu na Krupówkach –  Kiełbasa House & Grill znajdziesz tradycyjne produkty w 100% z naturalnym składem – to restauracja, w której zdecydowanie warto zjeść!

  Rodzinna manufaktura

  Postaw na naturę i tradycję!

  Z rodzinnej manufaktury codziennie przywożone są pachnące kiełbasy, kabanosy oraz inne wyroby, które powstają według starych receptur, przekazywanych z ojca na syna.
  Naturalne przyprawy, mięso delikatnie wędzone dymem z drewna bukowego – 100% naturalnie. 

  Menu

  Restauracja Kiełbasa House & Grill

  Poznaj menu Restauracji Kiełbasa House & Grill, gdzie zdecydowanie warto zjeść. Tutaj oprócz klasycznej kiełbasy możesz również spróbować chrupiących kabanosów, które zaskoczą Cię swoim smakiem! Kiełbasy białej, kiełbasy z dodatkiem baraniny oraz pysznej swojskiej kaszanki.  Kiełbasy są serwowane z chrupiącą bułką, lekko przyrumienioną na grillu. 

  Dodatki: świeża, chrupiąca sałata, grillowane warzywa, ciągnący ser, boczek oraz napoje, które w gorące dni z łatwością ugaszą pragnienie. Do tego autorskie sosy lub tradycyjna musztarda i ketchup. 

  Odwiedź Restaurację Kiełbasa House & Grill  i przekonaj się sam jak pysznie smakuje klasyka! 

  Leave a Reply