pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Zakopane obiady

  Dostawa na telefon

  Restauracja Kiełbasa House & Grill w samym sercu kultowych Krupówek to miejsce, gdzie Goście mogą spróbować dań tradycyjnych, przygotowanych według receptur kuchni podhalańskiej i staropolskiej. Przytulne wnętrze zachęca do swobodnego kosztowania dań z karty, bez zbędnego pośpiechu.

  Jednak jeśli brakuje Ci czasu lub wolisz zjeść obiad spokojne w zaciszu domu – już teraz możesz zamówić jedzenie z dostawą!

  Restauracja Kiełbasa House & Grill

  Jedzenie na wynos

  Odbiór własny to wygodna opcja, jeśli chcesz zjeść w plenerze. Dlatego zamów jedzenia, które zostanie przygotowane na ustaloną porę oraz starannie zapakowane na wynos.

  Zamów Zakopane jedzenie z dostawą – zamówienie zostanie dostarczone pod same drzwi. Ciepłe, chrupiące kiełbaski możesz zamówić już teraz!

  Menu

  Kiełbasa House & Grill

  W menu znajdziesz różne wariacje na temat kiełbasy. Wybierz jej rodzaj, stopień wysmażenia, dodatki oraz napoje i ciesz się niezapomnianym smakiem. Kiełbasy są w 100% naturalne. W składzie znajdziesz jedynie mięso oraz przyprawy. Są delikatnie wędzone prawdziwym dymem z drewna bukowego. To sama natura i zdrowie! 

  Odwiedź stronę i poznaj szczegóły  Kiełbasa House & Grill

  Po co jeździmy do Zakopanego? Do Zakopanego jeździmy zwykle po to, żeby aktywnie wypocząć i miło spędzić czas z rodziną lub znajomymi. Zimą szalejemy na stokach, latem wędrujemy po szlakach i zdobywamy tatrzańskie szczyty i spacerujemy po dolinach. Urlop na Podhalu to także dobra okazja, aby skosztować regionalnej kuchni, która często przenosi nas w niepowtarzalny klimat tego miejsca. W wielu lokalach poza tym, że zjemy dobrze i tradycyjnie, w miłej atmosferze możemy również wygodnie zamówić Zakopane jedzenie z dostawą. 

  Leave a Reply