pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Pyszne domowe obiady

  Nie ma jak u mamy

  Pamiętasz te smaczne, domowe obiady, które gotowała mama lub babcia? Świeże produkty bez chemii,  dania idealnie doprawione i pyszne…Ach! Zapach tych potraw unosił się w całym domu! Nie łatwo jest znaleźć w Zakopanem obiady domowe. Ale warto szukać, bo są tutaj miejsca, gdzie w klimatycznej, swojskiej atmosferze można zjeść smaczne obiady domowe w przystępnej cenie, które zadowolą każdego, nawet najbardziej wybrednych. Sprawdź Zakopane obiady domowe!

  W Zakopanem

  Lokalne specjały

  Spędzasz urlop na Podhalu? Możemy się założyć, że spróbowałeś chociaż raz dań typowych dla tego regionu – kwaśnicy, oscypków czy pierogów z bryndzą. Oj tak! Te smaki królują pod Tatrami. Ale czy próbowałeś produktu, z którego jako Polacy słyniemy nie tylko w naszym kraju, ale również na świcie?

  Restauracja

  Kiełbasa House & Grill

  Już wiesz o jaki produkt chodzi? Tak, to kiełbasa! Można z jej pomocą wyczarować cuda na talerzu. Jemy ją na kanapkach, podawaną na półmiskach mięsiw, gotowaną, wędzoną, smażoną i pieczoną. Naszym zdaniem najlepiej smakuje podana dobrze wypieczona z grilla. Tłuszczyk się wytapia, skórka robi się chrupiąca i ten zapach… Niepowtarzalny!  

  Tylko tu

  Domowe obiady Zakopane

  Taką tradycyjną kiełbasę podaną z rusztu razem z przyrumienioną na grillu bułką zjesz w nowej restauracji na Krupówkach – Kiełbasa House & Grill!

  W tym miejscu klasyka miesza się z nowoczesnością. Kiełbasy są codziennie dostarczane z rodzinnej wędzarni, która wyrabia swoje produkty według starych receptur już od 1994 roku… Nie znajdziesz tutaj chemii czy konserwantów. Skład kiełbas to jedynie mięso, naturalne przyprawy i wędzenie dymem z drewna bukowego. 

  Jak za dawnych lat na wsi

  Menu Restauracji Kiełbasa House & Grill

  W menu prym wiedzie kiełbasa. Oprócz klasycznej możesz spróbować kiełbasy białej, z dodatkiem baraniny, cienkich kabanosów oraz domowej kaszanki.  A wszystko to skąpane w przepysznych dodatkach, wśród nich m.in: świeże sałaty, warzywa, ciągnący ser, boczek i napoje. 

  Odwiedź stronę i poznaj szczegóły: Restauracja Kiełbasa House & Grill

  Leave a Reply