pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Gdzie warto zjeść?

  Zakopane jedzenie Krupówki

  Wielu turystów ale również osób miejscowych szuka lokali z wartościowym jedzeniem na Krupówkach. Restauracji, gdzie serwuje się Gościom dania przygotowane według tradycyjnych receptur kuchni podhalańskiej i staropolskiej. Z przytulnym wnętrzem, które wręcz będzie zapraszać do środka. Gdzie w Zakopanem odnaleźć takie miejsca na Krupówkach? 

  Zakopane jedzenie Krupówki

  Restauracja Kiełbasa House & Grill

  Restauracja Kiełbasa House & Grill położona w centralnej części zakopiańskich Krupówek serwuje przepyszne kiełbaski przyrządzane na tradycyjnym grillu opalanym węglem drzewnym, który jest umieszczony w centralnej części lokalu. Wystarczy wybrać stopień wysmażenia i oczywiście rodzaj kiełbasy. A wybór jest szeroki! W menu znajdziesz kiełbasę klasyczną, białą, z dodatkiem baraniny oraz tradycyjną kaszankę. 

  To nie wszystko w menu znajdziesz również szeroką ofertę dodatków, m.in: świeże sałaty, warzywa, ciągnący ser, boczek oraz napoje, które ugaszą pragnienie w gorące dni. 

  Przytulne wnętrze lokalu sprawia, że chce się zostać w środku na dłużej. To świetne miejsce na wypad dla całej rodziny lub grupy przyjaciół.  Będąc w Zakopanem nie sposób nie zasmakować wyśmienitej, tradycyjnej kuchni, z jakiej słynie to miasto.

  Z miłości do natury

  Kiełbasy, które serwuje lokal mają naturalny skład. Bez chemii i sztucznych dodatków. Czyste dobro pochodzące z natury. Co zawiera skład? Przyprawy oraz mięso wędzone delikatnie naturalnym dymem drewna bukowego. 

  Świeże dostawy każdego dnia

  Wędliny są dostarczane codziennie prosto z rodzinnej wędzarni oddalonej od Zakopanego jedynie o 20 km. To rodzinna manufaktura, która od lat wyrabia swoje produkty według starych receptur. Przekazywanych z pokolenia na pokolenie, z ojca na syna.

  Leave a Reply