pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Gdzie zjeść 2022

  Zakopane

  Szukasz sprawdzonej restauracji w Zakopanem, gdzie można zjeść dobrze i do syta? A na dodatek w przyjaznej atmosferze? Pod Giewontem nie brakuje miejsc naprawdę wykwintnych, w których zjemy najlepsze, tradycyjne podhalańskie dania.

  W Zakopanem znajdziemy liczne atrakcje turystyczne, ciekawe szlaki, i setki odwiedzających miasto turystów, którzy każdego dnia poszukują wartych odwiedzenia miejsc. Prawdopodobnie najczęściej zadawanym pytaniem przez turystów jest “co zwiedzić w Zakopanem? Równie często pojawia się pytanie “Gdzie zjeść w Zakopanem? “

  Całodzienną wędrówkę po szlakach, kilkugodzinne zwiedzanie czy pobyt pobliskich gorących termach bez wątpienia warto zwieńczyć dobrym obiadem w miłej restauracji, gdzie zjemy dobrze i do syta. Zakopane, jako miasto turystyczne, oferuje swoim Gościom mnóstwo interesujących rozwiązań w zakresie gastronomii. Sprawdź Zakopane gdzie zjeść 2022…

  Restauracja Zakopane

  Zjedz dobrze i do syta

  Kiełbasa House & Grill to miejsce, gdzie podczas urlopu w Zakopanem musisz zjeść! Co znajdziesz w menu? Jak sama nazwa wskazuje – kiełbasę. Oprócz klasycznej spróbuj także białej kiełbasy z grilla, kiełbasy z baraniną, kruchych kabanosów oraz tradycyjnej kaszanki, która podana z cebulą smakuje wybornie! A wszystko to podane w akompaniamencie świeżych dodatków – pysznych warzyw, świeżych sałat, sosów oraz orzeźwiających napoi. Restaurację znajdziesz w samym sercu Zakopanego – na Krupówkach. 

  Więc jeśli nadal zastanawiasz się gdzie zjeść w Zakopanem 2022 – koniecznie odwiedź ten lokal.

  Zgadzasz się?

  Natura to podstawa

  Jaki sekret skrywa Restauracja Kiełbasa House & Grill i czym przyciąga klientów? Kucharze stawiają na naturę! W małej, podhalańskiej wsi, która oddalona jest od Zakopanego o zaledwie o 20 km, mieści się rodzinna wędzarnia. To właśnie stamtąd jest codziennie dostarczana świeża i pachnąca kiełbasa.

  Co znajdziemy w składzie? Jedynie mięso, naturalne przyprawy i wędzenie prawdziwym dymem z drewna bukowego. Wędzarnia działa niezmiennie od 1994r, wyrabia produkty według rodzinnych receptur, przekazywanych z dziada pradziada. To właśnie tradycyjne metody produkcyjne gwarantują ten pyszny smak kiełbas, który odnajdziemy w Restauracji Kiełbasa House & Grill na Krupówkach. 

  Nie czekaj i nie zastanawiaj Zakopane gdzie zjeść 2022. Odwiedź ten lokal i rozkoszuj się cudownym aromatem swojskich wyrobów. 

  Leave a Reply