pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Szybko i smacznie

  Zakopane obiady na wynos

  Zakopiańskie restauracje stanowią niezwykle ważny, żeby nie powiedzieć fundamentalny element lokalnej turystyki. Dawniej to właśnie w lokalach gastronomicznych toczyło się życie miasta. Na przestrzeni lat powstało ich wiele i dziś to nie tylko góralskie karczmy i knajpy, ale i wyszukane restauracje na wysokim poziomie, które prowadzą prawdziwi pasjonaci. Wiele restauracji łączy lokalność i tradycję z nowoczesnymi trendami w kuchni.

  Restauracja to oczywiście nie tylko jedzenie, ale całokształt doświadczeń. To atmosfera, obsługa, wnętrze smak i duch miejsca, nieuchwytny pierwiastek, który ciągnie by wrócić do danego lokalu jak najszybciej. 

  Jeśli nie lubisz spędzać czasu w restauracjach, posiłki wolisz zjeść spokojnie w zaciszu domu – możesz zamówić obiady na wynos. Takie rozwiązanie daje namiastkę kontaktu z pełnym pasji światem gastronomii, za pośrednictwem dań przygotowanych z pasją i z sercem. Dostarczanych wygodnie pod same drzwi.

  Gdzie zamówić?

  Pyszne obiady na wynos

  Lokal serwujący dania z klasyczną, tradycyjną kuchnią znajdziecie na Krupówkach – Kiełbasa House & Grill. W menu króluje oczywiście kiełbasa! Oprócz klasycznej kiełbasy skosztujesz tam również białej delikatnej kiełbasy, kiełbasy z baraniną, chrupiących kabanosów oraz aromatycznej kaszanki.

  Wszystkie produkty są świeże i dostarczane codziennie z rodzinnej wędzarni na Podhalu. Mięso, naturalne przyprawy i wędzenie prawdziwym dymem z drewna bukowego – 100% naturalnie. Kiełbasy są przygotowywane według rodzinnych receptur, przekazywanych z dziada pradziada. To wyroby premium, które szybko znikają na zimno, a prosto z ognia smakują jeszcze lepiej. Można porównać je do tych z ogniska. Lekkie i pełnowartościowe potrawy z grilla to nie tylko sposób na zdrowe jedzenie, lecz również dobre samopoczucie!

  Kuchnia restauracji Kiełbasa House & Grill serwuje również pyszne dodatki: warzywa, chrupiące sałaty, sosy oraz napoje. 

  Zjedz w lokalu lub zamów obiady na wynos tutajZakopane obiady na wynos Kiełbasa House & Grill

  Leave a Reply