pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Jak u mamy

  Zakopane jedzenie domowe

  Czy w stolicy Tatr można zjeść smaczny posiłek jak u mamy? Oczywiście, że można! W klimatycznej, swojskiej atmosferze można zjeść tradycyjne dania Podhala. Wybór restauracji i karczm jest szeroki. Gdzie zatem znaleźć jedzenie domowe w Zakopanem? 

  Rozsmakuj się w tradycyjnych daniach

  Smacznie jak w domu

  Większość ludzi przyjeżdża do Zakopanego pojeździć na nartach lub podbić Tatrzańskie szczyty. Chociaż znajdą się i tacy, którzy na Podhale przyjeżdżają w celach rekreacyjnych, aby odpocząć. Po takich całodniowych eskapadach to normalne, że dopada nas zmęczenie. O czym wtedy marzymy? O dobrym jedzeniu domowym. Bez udziwnień. Chcemy zjeść dobrze i do syta.

  Domowe jedzenie

  Tutaj wszyscy znajdą coś dla siebie

  Jeśli masz ochotę na małe wariacje z kiełbasą w roli głównej – spodoba Ci się tu. W tym miejscu posmakujesz prawdziwej klasyki – jedna kiełbasa, wiele możliwości.  To prawdziwe Zakopane jedzenie domowe! 

  Lokal Kiełbasa House & Grill serwuje różne odmiany kiełbas. Oprócz tej klasycznej możesz spróbować tu również kiełbasy białej, z dodatkiem baraniny, cienkich kabanosów oraz tradycyjnej kaszanki. Wszystko jest podawane prosto z rusztu z dodatkiem chrupiącej bułki. Do tego świeże warzywa, sosy i orzeźwiające napoje.

  Zakopane jedzenie domowe

  Naturalne produkty

  Co sprawia, że jedzenie w Kiełbasa House & Grill jest tak dobre? W 100% naturalne produkty. Kiełbasy są codziennie przywożone z małej rodzinnej wędzarni. Co zawierają? W ich składzie znajdziesz jedynie przyprawy, polskie mięso, które jest delikatnie wędzone. Tyle i aż tyle. Masz pewność, że dostarczasz pełnowartościowy posiłek sobie oraz całej rodzinie. Bez chemii, wypełniaczy, GMO czy konserwantów. Jeśli wolisz zjeść na świeżym powietrzu podczas spaceru – weź kiełbasę wygodnie na wynos. 

  Całe menu poznasz tu – Menu Restauracji Kiełbasa House & Grill

  Leave a Reply