pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Smaczne i zdrowe jedzenie

  Śniadaniarnia Zakopane

  To najważniejszy posiłek dnia, od którego zależy nie tylko nasze dobre samopoczucie, ale i zdrowie każdego z nas. Czasami lekceważymy ten ważny posiłek, zastępując go wypitą w pośpiechu kawą, tłumacząc się brakiem czasu. Jednak wiele osób przyjeżdża na Podhale odpocząć, pozwiedzać, spędzić miło czas z rodziną czy przyjaciółmi- nie musimy się wtedy spieszyć. Dlatego warto w tym czasie postawić na dobre, zdrowe śniadanie, które dostarczy nam wiele energii na cały dzień. Sprawdź śniadaniarnia Zakopane. 

  Jak u mamy

  Pyszne śniadanie

  Na co zwracasz uwagę, komponując własne śniadanie? Na zdrowe, ekologiczne oraz sezonowe produkty? Bez chemii i sztucznych barwników? Świetnie się składa! W Restauracji Kiełbasa House & Grill, która serwuje również śniadania, znajdziesz produkty od lokalnych rolników. Pyszne warzywa oraz świeże owoce. Wędliny i kiełbasy oraz pasztety są dostarczane każdego dnia z rodzinnej manufaktury, która działa niezmiennie według tradycyjnych receptur już od 1994 r. Produkty są w 100% naturalne, w ich składzie znajdziesz jedynie mięso oraz przyprawy. To samo zdrowie! Bułki i chleby z chrupiącą skórką są dostarczane z zaprzyjaźnionej piekarni, natomiast regionalne sery- z tradycyjnej bacówki. Na ugaszenie pragnienia restauracja poleca świeżo wyciskane soki oraz kawę lub herbatę. Dorośli jak również dzieci znajdą tu coś dla siebie.

   

  Oferta śniadań i nie tylko

  Restauracja Kiełbasa House & Grill

  Restauracja oprócz śniadań serwuje również pyszne kiełbasy z grilla. W menu znajdziesz klasyczną kiełbasę, białą, z dodatkiem baraniny, długie kabanosy oraz swojską kaszankę. A wszystko podane w chrupiącej bułce z dodatkami takimi jak: sałatki, warzywa z grilla, ciągnący ser i boczek. Do tego sosy- klasyczna musztarda i ketchup lub sos autorski.

  Odwiedź  stronę i poznaj ofertę śniadań i nie tylko:  Kiełbasa House & Grill 

  Gdzie znajdziesz?

  Restauracja Kiełbasa House & Grill

  Restauracje znajdziesz w środkowej części Krupówek. Jest otwarta codziennie do 2:00, więc to dobre wiadomość dla osób, które lubią zjeść późną kolację. Możesz zjeść w przytulnym lokalu lub zabrać jedzenie na wynos i zjeść w plenerze. 

  Wejdź na stronę i poznaj menu:  Restauracja Kiełbasa House & Grill

   

  Leave a Reply