pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Butorowy Snow Park

  BUTOROWY Snow Park 

  – najlepszy i największy zimowy park rozrywki dla dzieci i dorosłych w Zakopanem.

  Stolica Tatr to nie tylko narty i górskie szlaki, to także idealne miejsce, gdzie można znaleźć niesamowite zimowe atrakcje dla całej rodziny. Zimowy park rozrywki na Butorowym Wierchu, skąd rozpościera się magiczny widok na Tatry i Zakopane to prawdziwy strzał w dziesiątkę! Jeśli szukasz pomysłu na rodzinny wypad w góry w BUTOROWYM Snow Parku znajdziesz to czego w górach jeszcze nie było — mnóstwo wspaniałej zabawy na śniegu!

  Eksplozja radości

  Jest takie miejsce w Zakopanem, które koniecznie musisz odwiedzić. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebuje Twoja rodzina, by naprawdę świetnie się bawić. Od czego zacząć? Co powiesz na najlepsze skutery śnieżne dla małych i dużych miłośników prędkości? Niezaprzeczalnie, uśmiechnięty mały kierowca to wizytówka tego miejsca. Jeśli Twoje dziecko marzy o tym, by usiąść za kierownicą skutera, koniecznie wybierz się z nim do zimowego parku rozrywki. 

  Na tym nie koniec, bo BUTOROWY Snow Park to najlepsze miejsce zimowej zabawy w górach! Jeśli mowa o dobrej zabawie, to koniecznie trzeba wspomnieć o największym i najszybszym w Zakopanem zimowym bananie XXL. Radość na maxa- gwarantowana! W tym miejscu rodzinny challenge o to, kto najdłużej utrzyma się na dmuchańcu przyjmowany jest w naprawdę często. Nie wierzysz? Przyjdź i sam się przekonaj!  

  Marzą Ci się prawdziwe zimowe atrakcje dla dzieci w Zakopanem? Na Butorowym, gdzie czeka na Ciebie wiele niespodzianek. Zastanawiasz się co może Cię jeszcze zaskoczyć? Nie bez powodu prawdziwym hitem BUTOROWEGO Snow Parku jest przejażdżka ratrakiempotężną maszyną, którą zwykle widzi się na stoku narciarskim. Ta wyprawa to naprawdę niezapomniane wspomnienia i dużo dobrej zabawa dla całej rodziny! Super pomysł, z którego warto skorzystać, bo drugi raz może się nie powtórzyć.     

  Fun XXL czyli … BUTOROWY Snow Park 

  Czym jeszcze w tym miejscu zachwycą się dzieci? Zimowy Park Rozrywki to również ekscytujący snow tubing, czyli zjazdy na dmuchanych pontonach za skuterem śnieżnym.  Jeśli dla Twojej pociech przejażdżka na sankach z górki — solo, w duecie lub w grupie to za mało – snow tubingiem będzie zachwycone. Absolutnie, uśmiech od ucha do ucha nie będzie schodzić z jej twarzy.  

  A co z rodzicami? Butorowy Snow Park to także idealne miejsce nie tylko dla dzieci, ale również dorosłych. Gdy po dniu pełnym zabawy potrzebujesz chwilę odpocząć znajdziesz tu także doskonałe miejsce na chwilę relaksu. Tatra ice bar z ogniskiem, w którym nie tylko można się ogrzać, ale również spróbować góralskich przysmaków zachwyca. A dla tych, co w miejscu za długo nie potrafią usiedzieć, kolejna niespodzianka — zwiedzenie okolicy na rakietach śnieżnych. Bez wątpienia, każdy turysta w górach powinien tego  spróbować!

  Jeśli zatem szukasz zimowej atrakcji dla rodziny, przyjaciół, partnera lub całej ekipy z pracy nie czekaj tylko odwiedź BUTOROWY Snow Park. To  prawdziwy raj najmłodszych, a także dla dorosłych, którzy chcą choć przez chwilę poczuć się jak dzieci i oderwać się od codzienności!

  Szczerze w Zakopanem zimą 2023/2024 polecamy niezapomnianą przygodę w Butorowym Snow Parku! Świetna zabawa, relaks i integracja w jednym miejscu czekają.

  Leave a Reply