pl +48 501 560 560 info@goral.pl
 • English
 • العربية
 • Bistro Schronisko Krupówki — polecana restauracja w Zakopanem

  Schronisko Krupówki — palce lizać gęś z jabłkiem i żurawiną

  Bistro Schronisko Krupówki — oaza pysznej kuchni i atmosfery w Zakopanem

  Bistro Schronisko Krupówki

  Zakopane to miasto pełne atrakcji, zarówno dla miłośników górskich wycieczek, jak i dla tych, którzy szukają kulinarnych zakątków. Wśród wielu restauracji, które oferują różnorodne kuchnie i dania, wyróżnia się Bistro Schronisko Krupówki. To restauracja, która łączy w sobie smak i góralski charakter. Szukasz domowych obiadów, podawanych w przytulnym i stylowym wnętrzu? Absolutnie to najlepszy wybór! 

  Kulinarny przystanek w Zakopanem

  Bistro Schronisko Krupówki znajduje się na uboczu, z dala od zgiełku głównego deptaka w Zakopanem. To lokal w zaskakującym schroniskowym klimacie nad szumiącym potokiem z przepięknym widokiem. To idealne miejsce na odpoczynek po długiej wędrówce, gdzie można zjeść smaczny, dobry i domowy obiad. W menu znajdziemy zarówno tradycyjne domowe specjały, takie jak kwaśnica, pierogi czy Konkretny Schabowy  oraz  nowoczesne propozycje. Te ostatnie to podpłomyk z szarpaną wołowiną à la burger bądź micha zdrowia, czyli real slow food z kaszą quinoa, kiełkami, orzechami włoskimi i avocado. Jaki jest sekret tego bistro? Każde danie jest przygotowywane z najwyższej jakości składników, pochodzących od lokalnych, podhalańskich dostawców.

  Najlepszy obiad w stolicy Tatr 

  Bistro Schronisko Krupówki to również miła i profesjonalna obsługa, która dba o to, aby każdy gość czuł się tu jak w domu. Jeśli masz dosyć zatłoczonych restauracji w Zakopanem, gdzie drzwi otwierane są co 5 minut poszukaj tego wyjątkowego lokaluSchronisko Krupówki to idealne miejsce na rodzinny obiad, romantyczną kolację czy spotkanie ze znajomymi. Dlaczego jeszcze warto odwiedzić to miejsce? Tu w samym sercu Zakopanego rzeczywiście czuć przyjazną i ciepłą atmosferę, która sprzyja rozmowom i integracji.

  Kiedyś Pani Maria, dziś zdecydowanie …

  Bistro na Krupówkach (Krupówki 34 A) ma bogatą i ciekawą historię, która sięga lat 70. Przed laty mieścił się kultowy Bar Mleczny, gdzie Pani Maria witała gości uśmiechem i na piecu kaflowym gotowała obiady, które smakowały najlepiej w mieście. Teraz jak dawniej w Schronisku Krupówki pachnie pyszną kuchnią i najlepszym jedzeniem. Jest tu równie miło, smacznie, gościnnie i regionalnie.

  Zdecydowanie Bistro Schronisko Krupówki to miejsce, które łączy tradycję z nowoczesnością, tworząc niepowtarzalne doznania kulinarne.

   

  Leave a Reply